All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:23

STILL, kişiye özel intralojistik için akıllı global çözümler sunuyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artan ivme ve bununla ilişkili daha yüksek rekabet baskısı, kişiye özel çözümlere ihtiyaç duyan şirketlerin lojistik hizmetleri üzerine daha fazla talep getirmektedir. Hamburg'daki STILL GmbH, Hem küresel oyuncular, hem de küçük ve orta ölçekli şirketler için, tüm sektörlerde sayısız intralojistik projesinden uzun yıllar boyunca elde edilen deneyim ve uzmanlığın bir sonucu olarak pazarın önde gelen tedarikçileri arasındadır. Şirket, LogiMAT 2020 fuarında Salon 10, Stant B41'de geniş ürün portföyündeki akıllı global çözümleri sergiliyecek.

V Forkliftin performans özelliklerine sahip bir E-forklift

Stuttgart'ta ilk kez halka açık lansmanı yapılan yeni RX 60, öne çıkanlardan biri olacak. Muazzam hızlanması, 21 km / saate varan sürüş hızı ve iyileştirilmiş kaldırma hızları ile RX 60, 2.5 ila 3.5 ton ağırlık sınıfında yeni standartlar belirlemiştir. Bağımsız testlerde, olağanüstü dinamikleri nedeniyle, bu yeni E-forklift, en geniş ürün yelpazesiyle birlikte tek bir akü şarjıyla sınıfındaki en yüksek nakliye ve mal taşıma performansına ulaştı. RX 60'ın genel sürüş performansları dizel veya benzinli forkliftler ile aynı seviyededir. Bu nedenle STILL, emisyon içermeyen E-forkliftler ve sürdürülebilir lojistik çözümleri için artan talebi karşılamak için doğru forklifte sahiptir.

Her durumda verimli, yorulmayan, güvenli, ergonomik çalışma için STILL, fuar ziyaretçilerinin canlı olarak test edebileceği çeşitli sürücü destek sistemleri ve işlevleri sunmaktadır. Bunların arasında çalışma başlamadan önce forkliftin güvenlik denetimini yapan ve forkliftin günlük kontrolü esnasında sürücünün ekran mesajlarıyla desteklendiği Pre-Shift Check (Vardiya Öncesi Kontrol) özelliği yer almaktadır. Bu sistemin kullanımı iş güvenliğini arttırmakta ve verimsiz kağıt listelerin yerini almaktadır.

STILL'in otomatik intralojistik için daha akıllı yolu

Proje işinde STILL, şirketle eşleşen, şirketle esnek bir şekilde büyüyen ve mevcut ve gelecekteki zorlukların üstesinden gelebilen akıllı intralojistik çözümleri yapılandırmaktadır. Halihazırda kısmen ve tam otomatik malzeme akışı çözümlerine büyük bir talep vardır. Uzmanlığı ve dünya çapındaki güçlü servis ağının bir sonucu olarak STILL, gerekli her otomasyon seviyesinde çok çeşitli otomasyon projeleri için yetkin bir ortaktır. “Otomatikleştirilmiş araçlar kullanıyoruz” sloganı altında düzenlenen LogiMAT 2020 fuarında STILL seri üretim forkliftlerin otomatikleştirilmesi için çok sayıda seçenek sunuyor. Canlı bir gösteride STILL, birbirileriyle bir ekip halinde çalışan bir dizi otomatik forklifti ve froklfitlerin insanlarla olan ilişkilerini, 2019 IFOY Birincisi otomatik LTX 50 çekici katar da dahil olmak üzere sunmaktadır.

STILL ilk bağımsız hareket eden sipariş toplayıcısı olan iGo neo CX 20'yi 2016 yılında piyasaya sürdü. IFOY ödüllü forklift depo içerisinde sipariş toplayıcıyı takip edebildiği gibi, herhangi bir zamanda manuel olarak da idare edilebilmektedir. LogiMAT 2020 ticaret fuarında Hamburg merkezli şirket, sadece daha geniş bir forklift seçimi sunmakla kalmayıp aynı zamanda iyileştirilmiş direksiyon ve maksimum kullanılabilirlik için bir dizi yeni teknoloji getiren yeni OPX model serisi temelinde daha fazla gelişme sunuyor.

Okunma 937 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…