All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:23

Hyster Europe ürün yelpazesini genişletiyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hyster Europe, çok çeşitli operasyonların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yeni bir dizi genel amaçlı forklift ve depo araçları lansmanı ile müşterileri için seçeneklerini genişletiyor.

“Yeni Hyster® UT serisi, işletmelere bütçeleri ve ihtiyaçları için doğru forklifti seçme konusunda daha fazla seçenek sunuyor. İşletmeler, doğru uygulama ve doğru işletim hacmi ile eşleştiğinde, bu forkliftleri  doğrudan ileriye, dayanıklı, güvenilir ve bakım gerektirmeyen bir araç olarak bulacak. UT serisi, işi yapan ve özellikle düşük yoğunluklu uygulamalar için uygun olan uygun fiyatlı forkliftler için artan pazar talebine cevap veriyor. Serideki ilk modeller arasında 3,5 tona kadar kapasiteye sahip H2.0-3.5 UT IC denge forkliftleri, P2.0UT S Platform Transpalet ve S1.5UT Yaya İstifleyici bulunuyor. Ayrıca, 2020 yılında elektrikli ürünlerin piyasaya sürülmesi de bekleniyor.

Yeni depo çözümleri de geliyor

2020 yılında ürün yelpazesine yeni UT forkliftleri ve depo çözümleri eklenecek. UT serisi, XT, FT ve çok çeşitli elektrikli forklift ve depo çözümlerini içeren halihazırda kanıtlanmış ve popüler Hyster® ürün yelpazesini tamamlıyor. Konuya ilişkin yapılan açıklamada  “Müşterilerimiz, operasyonlarını büyütürken, genişletirken veya optimize ederken Hyster® ürünlerine güvenebilir” denildi. Açıklamada ayrıca şu ifadeler aktarıldı: “Güvenilir UT serisindeki tüm forkliftler, hem pratiklik hem de operatör konforu göz önünde bulundurularak güvenilir Hyster® kalite standartlarına göre üretilmiştir. Dayanıklı bileşenlerle üretilmiştir ve self servis ve kolay bakım için tasarlanmıştır, aynı zamanda güvenilirlik ve düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti sağlar.”

Okunma 921 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…