All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:26

Yüksek performanslı ve verimli makineler

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından CBN Lojistik, uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile çalışmalarını sürdürüyor. Depolarında ENKA Pazarlama tarafından tedarik edilen makine ve ekipmanları da kullanan firmanın Satınalma Müdürü Muhittin Bakay hem makinelerden hem de aldıkları satış sonrası hizmetlerden memnun olduklarını söylüyor.

CBN Lojistik kurulduğu günden bu yana taşımacılık alanında çeşitli sektörlerden birçok firmaya hizmet veriyor. Dağıtım uzmanlığı ve geniş araç filosuyla hizmet veren firma sektördeki ihtiyaçları analiz ederek bu yönde yatırımlar yaparak, güvenilir taşımacılığı ön planda tutan faliyetlerini sürdürüyor. Son teknolojiyle tasarlanmış lojistik altyapısı ve uzman kadrosuyla güvenliği odağına alan şirket; hızlı, kaliteli ve verimli hizmet verme anlayışını benimsiyor. Çalışmalarında ENKA Pazarlama tarafından pazara sunulan makineleri de kullanan firmanın Satınalma Müdürü Muhittin Bakay ile sektörü ve kullandıkları makineleri konuştuk.

Yeni depolar

7 yıldır bu grupta çalıştığını belirten Bakay “Öncesinde Şölen Çikolata’da çalıştım ve Satınalma Yöneticiliği yaptım. Hizmet ve sarflar’ın tedariğinden sorumluydum. Daha sonar da CBN Lojistik’e Satınalma Müdürü olarak görev değişikliği ile geçiş yaptım. Şu an lojistik, yedek parça, hizmet ve sarflar vb. genel satınalmadan sorumluyum” diyor.  Firmalarının yurt içi,donuk serin ve kuru taşımacılığı ile bunların depolanmasını yaptığını belirten Bakay 2019 yılının CBN Lojistik için iyi bir yıl olduğunu ve 2020 yılının da iyi geçmesini beklediklerini belirterek “Stratejik noktalarda yeni depolar açıp yurtdışı nakliye ağımızı genişleteceğiz” şeklinde konuşuyor.

“Makinelerden memnunuz”

Şu an depolarında ENKA Pazarlama tarafından sunulan TCM forklift, elektrikli transpalet ve raechtruck kullandıklarını da belirten Bakay bu makinelerin performans ve verimliklerinden memnun olduklarını, özellikle mekanik ve elektronik açısından makinelerin oldukça iyi olduğunu dile getiriyor. Makineleri kullanan operatörlerin görüşlerine de önem verdiklerini söyleyen Bakay operatörlerden aldıkları geri dönüşlerin de son derece olumlu olduğunu ve opertörlerin verimlilikten ve performanstan memnun olduklarını aktarıyor. Son olarak ENKA Pazarlama’yı satış sonrası hizmetler açısından da değerlendiren Bakay aldıkları hizmetten memnun olduklarını belirterek sözlerini şu şekilde tamamlıyor: “Yedek parça tedarik ve bakım onarım açısından sorun yaşamıyoruz. İhtiyaç durumunda hızlıca müdahale ediliyor. Ayrıca gerekli eğitimlerin veriliyor olması da bizim için son derece önemli.”

Okunma 927 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…