All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:39

CEYLIFT TÜRKİYE’NİN EN GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜNE SAHİP TEK YERLİ FORKLIFT ÜRETİCİSİ KONUMUNU KORUYOR…

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ceylan Grup Bünyesinde yer alan Ceylift Forklift üretim kapasitesini ve ürün portföyünü her geçen yıl güçlendiriyor. 2012 yılından beri Adana Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında üretim yapan Ceylift Forklift 2019 yılını sektörün aksine büyüme ile tamamladı.

Yeni ürünler gelmeye devam ediyor

Forklift sektörüne her yıl yeni bir ürün grubu sunan Ceylift Forklift  2019 yılı sonunda lansmanını yapmış olduğu 10ton Dizel Forklift ile bugüne kadar Türkiye’de üretilmiş en büyük tonajlı yerli Forklifti üreterek bir ilke daha imza attı.

Böylece artık Ceylift geniş ürün yelpazesi arasında her tür taşıma işlemleri için işinize uygun bir Ceylift ürünü bulmak mümkün.

Ceylift Ağır Tonaj ürün yelpazesi;  zorlu koşullarda, ağır iş döngülerine ve yoğun çalışma koşullarına sahip sanayi kollarında ve depolarda özellikle düşük yakıt tüketimi ve işletim maliyetleri ile öne çıkmaktadır.

 

3TON DİZEL’DE 1000’inci MAKİNEMİZ HATTAN İNDİ

Ceylift Forklift Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Kulakoğlu, Bu Toprakların Forklifti sloganı ile çıktıkları yola ilk 3 ton Dizel Forklift üretimi ile işe başladıklarını, bu yıl Şubat ayı itibari ile de 1000’inci 3 ton Dizel forkliftlerini hattan indirmenin sevinç ve gururunu yaşadıkların ifade etti.

Tamamen yerli tedarikçilerle işbirliği içerisinde çalışılarak geliştirdiğimiz Ceylift Forklift ile dünyanın her tarafındaki kullanıcılarına ekonomik, kolay ulaşılabilir yedek parça ve servis hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Her zaman önceliğimiz günün koşullarına uygun çözümler yaratmak ve bu bağlamda hem forklift kullanıcılarının hem de satıcılarının tercih edilen tedarikçisi olmak. 

İleri teknolojinin kullanıldığı yöntemlerle geliştirdiğimiz Ceylift Forklift’lerde, yerli üretim olan dizel motor bulunuyor. Ceylift Forklift, yüksek performansı, yakıt ekonomisi, yedek parça temini ve hızlı servis hizmetlerinde de dünyada rakiplerine göre yüksek avantajlar sağlıyor.

Elektrikli Forklift Yerlilik Oranımızı arttırıyoruz

Elektrikli forkliftlerde kullanılan elektrik motorları çoğunlukla Almanya, İtalya’da ve Çin’de üretiliyor.

Ceylift Forklift olarak tamamen ithalata dayalı olan elektrikli motorların yerlileştirilmesi için yaptığımız işbirlikleri ve AR-GE çalışmalarımız neticesinde ürettiğimiz forkliftlerin elektrikli sürüş ve pompa motorlarını artık Türkiye’de üretebiliyoruz.

Türkiye’nin hem dizel ,hem elektrikli forklift üretimi yapan tek üretim tesisi niteliğindeki Ceylift’ de yıllık 600’ün üzerinde araç üretim kapasitesine sahibiz. Dinamik yapımız ve güçlü üretim ekibimizle teslimattaki hızımız ile pazardaki yerimizi her geçen gün daha da güçlendiriyoruz.

Okunma 432 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…