All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazar, 08 Mart 2020 09:42

Değerli okurlarımız, Özel

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yıllar boyu  süren yoğun, yorucu, özverili ve fedakarca yaptığımız çalışmaların bir ürünü olan İstif-Material Handling Dergisi’nin WIN AURASIA 2020 fuarı için hazırladığı bir özel sayısı olan

”FORKLIFT DÜNYASI” nı sizlerle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her sayfada ayrı bir emeğin yer aldığı dergimiz, tamamıyla  sektörümüzden gelen yoğun talep üzerine hazırlanarak sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu emeğin karşılığı hiç şüphesiz siz değerli okurlarımızın ilgi ve takdirleri olacaktır.

1998 yılında yayın hayatına başlayan İstif-Material Handling Dergisi 2004-2006 yılları arasında

Türkiye’de ilk defa Sektörümüzdeki firmaların haber, röportaj ve reklamlarını İngilizce hazırlayarak “Machine World” adı altında  Ortadoğu’nun 6 ülkesinde olmak üzere Bulgaristan ve Ukrayna’da düzenlenen fuarlarda dağıtımını yaparak  firmalarımızın bir çoğunun adı geçen ülkelerdeki sektör mensuplarıyla tanışmalarına ve ihracat yapabilmelerine olanak sağlamış ve bundan büyük biz haz almış, gurur duymuştuk.

Ne yazık ki Ortadoğu’da Arap baharının başlamasıyla birlikte savaşların, çatışmaların artması bu hizmetimizin beklemeye alınmasına neden olmuştu.

Amacımız yıllar evvel olduğu gibi İstif-Material Handling Dergisini her ay çıkan bir yayın organı haline getirmek sektörle ilgili haberleri daha kısa süre içerisinde sizlere ulaştırabilmek, Dergimizin özel ek’i olan  Forklift Dünyası’nı ise üç ayda bir sektörel bazda hazırlayarak sizin beğeninize sunabilmektir. Bu konuda ilginizi, desteğinizi esirgemeyeceğinizi umut ediyorum.

Bu arada yurt dışındaki sektörümüzle ilgili yapılacak fuarları tespit ederek bu fuarlar için İngilizce dergi hazırlamakla ilgili çalışmalarımızın da başladığını belirtmek isterim.

Sağlıcakla kalın.

Okunma 86 defa Son Düzenlenme Pazar, 08 Mart 2020 09:43

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…