All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 25 May 2020 12:06

Hyster, Avustralya'daki Kuruluşu 60. Yılına Girdi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hyster-Yale Avustralya'daki kuruluşundan bu yana 60 yıllık büyümesini ve Asya Pasifik'te devam eden genişlemesini kutluyor.

Resmi açılışı 1960 yılında yapılan Sydney Genel Merkezi'ndeki personel için bir teşekkür mesajıyla öne çıkan kutlamalar, Hyster-Yale Group'un malzeme taşıma ekipmanları alanındaki global yelpazesiyle lokal ve bölgesel olarak genişlemesi ve bayi ağını genişletmesi sürecinde şirket için önemli mihenk taşlarına ve elde edilen başarılara vurgu yapmaktadır.

"Bölgedeki çeşitli ihtiyaçları karşılamak için mevcut olan ürün yelpazesi artık en büyük konteyner elleçleyicilerinden ve konteyner istifleyicilere, hemen hemen her tipte ve boyutta depo ekipmanından, her tür paletli veya paletsiz yükü taşımaya uygun forkliftlere kadar genişlemiştir" diyen Hyster-Yale Büyük forkliftler ve Çözümler, JAPIC Başkan Yardımcısı, Tony Fagg sözlerine şu şekilde devam etti.

""Hyster'ın, aslen makinelerimizin İkinci Dünya Savaşı sırasında kereste depoları, limanlar ve ordudaki performansına temel olan sağlam güç, güvenilirlik ve servis desteği konusundaki itibarı, Avustralya Genel Merkezinin 1960 yılında kurulmasıyla dünya çapında hızla yayıldı."

1960'a gelindiğinde Hyster'in ürün yelpazesi, savaş alanlarında kullanılan ilk Hyster vinçlerden ve ilk Handy Andy küçük forkliftten beş sınıfta 130 modele kadar ulaştı.

Daha yeni gelişmeler arasında Hyster-Yale Lift Trucks Singapore Pte. Ltd'nin kurulması yer almaktadır. Hyster Singapore Pte Ltd'nin yerini alan yeni işletme, güçlü ürün yelpazesi, servis ve uygulama mühendisliği sunan tek bir mağazadan daha güçlü ve daha çeşitli satış ve kiralama imkanları sunmak için daha önceden birbirinden ayrı olan Hyster ve Yale bayiliklerinin kaynaklarını tek bir çatı altında bir araya getirmektedir.

Konuyla ilgili olarak "Gelişmiş ve verimli dağıtım ve servis, verimliliği korumak için gereken bileşenleri hızlı bir şekilde sağlayan mikro dağıtım teknolojilerinin avantajlarını benimsediğimiz için önümüzdeki 60 yıl boyunca performansımızın temel taşı olmaya devam edecek." şeklinde konuşan Fagg şunları ekledi: "Bu teknolojiler, tedarik zincirini modernize etmemize, süreçteki tüm adımları ortadan kaldırmamıza ve ağımızın müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı ve hassas bir şekilde yanıt vermesini sağlayan servis ve parça uygulamalarını daha da basitleştirmemize yardımcı olacak."

Okunma 301 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…