All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 25 May 2020 12:23

Curtiss-Wright, Hyster-Yale ile sözleşme imzaladı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Curtiss-Wright Endüstriyel Grubu, Hyster-Yale Group'a 1-3 tonluk İçten Yanmalı ve Elektrikli forkliftler için kabin içi kolçak çözümü tedarik etmeye yönelik siparişi başarıyla aldığını açıkladı.

Kolçaklar, 2020'nin ilk çeyreğinden itibaren ABD ve Avrupa'daki Hyster-Yale montaj tesislerine teslim edilecek olan mini kollu kumanda kolu, anahtar ve düğme kombinasyonları sunan 80'den fazla standart varyanta sahiptir.

OEM'ler sürekli olarak, özel yapım kontrol kutularına ve kolçak tertibatlarına tamamen entegre olan ve operatörlere yeni imkanlardan oluşan geniş bir yelpaze sunan elektronik İnsan-Makine Arabirimlerini (HMI'ler) dahil etmeye yönelik trend temelinde verimliliği arttıran son derece verimli, esnek ve güvenlik açısından kritik önem taşıyan araçlar geliştirmektedir.

Curtiss-Wright'ın HMI'leri birden fazla fonksiyona sahiptir ve sadece bir el kullanılarak veya parmak veya başparmakla etkinleştirilerek çalıştırılabilir. Arayüzler tipik olarak, bir aracın çok sayıdaki özelliğinin anahtarla veya oransal olarak kontrolüne imkan sağlayan basmalı butonlar, düğmeler, döner döğmeler ve kumanda kolu ve kanatçıklarını içermektedir.

Yani Curtiss-Wright'ın mevcut OEM şartnamelerini karşılamak için konseptler oluşturmasından veya bir uygulamaya en iyi şekilde uyum sağlaması için ürünlerinde değişiklik yapmasından bağımsız olarak küresel mühendislik ekibi zorluklar için hazırdır ve en güvenilir ve maliyet-etkin ekipmanın geliştirilmesini sağlamak için tasarım ekipleriyle ortaklık yapacaktır.

Okunma 424 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…