All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 25 May 2020 12:28

Hyster, Depo Yelpazesine Uygun Maliyetli Transpalet ve İstifleyicileri Ekledi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hyster Europe, karmaşık olmayan ve uygun maliyetli yeni transpalet ve istifleyici serisinin lansmanı ile depo ekipmanı yelpazesini genel amaçlı operasyonlar için ideal olacak şekilde genişletiyor.

"Mevcut depo ürünleri yelpazemize, uygulamanıza özel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ekipmanlar açısından daha da fazla seçenek sunmak için ekleme yapıyoruz" şeklinde konuşan Hyster Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Çözüm Direktörü Rob O’Donoghue şöyle devam etti: "Bu ek seçenekler genel kullanıma uygun ancak özellikle daha az yoğun uygulamalara hitap eden basit, uygun maliyetli forkliftlerdir."

2.0T kapasitesi ve değişken hız kontrolü ile P2.0UT S platformlu transpalet, kısa ve uzun mesafelerde palet nakliyesi için idealdir. Küçük dönüş yarıçapı aynı zamanda transpaleti yükleme ve boşaltma için uygun hale getirmekte olup, isteğe bağlı olarak elektrikli direksiyon mevcuttur.

Depodaki paletlerin istiflenmesi ve bazı toplama işlemleri için, operasyonlar artık yeni “nonsense” S1.5UT yaya tahrikli istifleyiciyi seçebilir. Farklı direk seçenekleri arasında 3,5 metreye kadar 2 kademeli NFL ve 5,6 metreye kadar 3 kademeli FFL bulunmakta olup, düşük ağırlık merkezi tam yükseklikte dengeyi artırmaktadır.

“Bu yeni ve pratik Hyster depo ürünleri, depo operasyonlarında genel amaçlı gereksinimleri karşılamak için düşük bir işletme maliyeti ve uygun fiyatlı bir alternatif sunmaktadır” şeklinde konulan Rob “Basit çalışan elektronik bileşenler sorun giderme ve servis işlemlerini daha hızlı hale getiriyor.” şeklinde ekleme yapmaktadır.

Dayanıklı ve amaca uygun UT forkliftler, dayanıklı bileşenler kullanarak uzun bir çalışma ömrü için Hyster kalite standartlarına göre üretilmiştir. Ürün yelpazesinin genelinde bulunan bakım gerektirmeyen AC motorlar sayesinde forkliftler suve toz geçirmez yapıda olup, kablolama karmaşıklığını azaltmak için CANbus teknolojisini kullanır. Çeşitli seçenekler arasında yerleşik şarj cihazı ve yanal akü çıkarma özelliği bulunmaktadır.

P2.0UT S transpaletler ve S1.5UT istifleme araçları, geniş ve yerleşik Hyster depo ekipmanı serisinin bir uzantısı olup, yerel Hyster dağıtım ortaklarının küresel ağı aracılığıyla aynı destekten faydalanmaktadır.

Okunma 258 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…