All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:13

YANMAR ‘dan YEPYENİ BİR MODEL : SV60

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Dünya’nın önde gelen kompakt makine üreticisi Yanmar, yeni SV60 modelini pazarın beğenisine sundu.

TSM GLOBAL tarafından, Türkiye ‘de satış, servis ve yedek parça hizmetleri verilmekte olan Japon Devi YANMAR markasının üretmekte olduğu kompakt makineler (Mini paletli ekskavatör, mini yükleyici, mini lastikli ekskavatör, mini paletli damper), Japonya ‘da ve dünyanın pek çok ülkesinde pazar lideridir. Ülkemizde gelişmekte olan kompakt makine pazarına yüksek kalite anlayışı ve geniş ürün hattı ile hizmet vermekte olan YANMAR, tüm dünyada büyük beğeni kazanan 6 serisi mini ve midi ekskavatör modellerine bir yenisini daha ekleyerek SV60 modelini kullanıcıların beğenisine sundu.

Japonya ve Avrupa‘daki fabrikalarında, endüstriyel ve deniz motorlarının yanı sıra, tarım makineleri ve kompakt iş makineleri üretimi yapan Yanmar, tüm ürünlerinde yüksek verim ve ekonomik çalışma ilkesinden ayrılmıyor. Yanmar SV60 modeli de bu çerçevede tasarlanırken yüksek verimli Yanmar motoru ve teknolojisi ile dikkat çekiyor.

33.4 kw’lık yeni nesil TNV Yanmar motora sahip SV60, turbo şarjlı 4 silindirli performansı ve yakıtı verimini artırmak için doğrudan enjeksiyonlu yapısı ile yüksek güç üretmektedir. Düşük emisyon seviyesi ile çevreci TNV motora sahip SV60’da otomatik rölanti ve eko modu standart olarak sunulmaktadır.

Güçlü ve Verimli Hidrolik Sistem

Yanmar’ın benzersiz ViPPS hidrolik sistemi ile donatılmış olan SV60 böylece performansından ödün vermeden çoklu hareket kabiliyetine sahip yüksek çalışma verimi sunar.

Üstelik bunu düşük yakıt sarfiyatı ve gereksiz pompa yüklenmesinin önüne geçerek yapar. Yüksek performansa sahip hidrolik sistem ile en zorlu işlerde dahi yüksek hidrolik performans elde edilir.

Mükemmel dengesi ile dikkat çeken SV60’ın bu yüksek denge ve stabilizasyonunun sırrı X tipi şase tasarımında gizlidir. Tamamen yükün yayıldığı ve yere tutunmanın maksimize edildiği bu tasarım ile makine kararlı bir duruş sergiler, kısa arka çıkıntısı ile bunu pekiştirir.

Konfor ve Güvenlik Standart

Yanmar’ın tüm modellerinde en üst seviyede tutulan operatör konforu ve güvenliği kriteri bu yeni seride de aynen devam ettirildi. SV60’larda çepeçevre görüş sunan kabin tasarımına ek geri görüş kamerası standart sunulmakta ve güvenlik en üst seviyeye çıkarılmaktadır.  Daha geniş diz mesafesi, ergonomik joyistik ve levyeler, yüksek klima gücü, geniş saklama alanları, ayarlanabilir süspansiyonlu koltuk, kaymaz basamaklar, geniş kabin girişi, mükemmel görüş açısına sahip kontrol panelleri gibi pek çok özellik SV60’da sunulan diğer standart özelliklerdir.

Dar Şehir İçi Uygulamalar İçin İdeal

Yeni SV60 modeli gerek tonajı ve gerekse kompakt tasarımı ile özellikle şehir içi uygulamaları için mükemmel çözümler sunuyor. 3680 mm’ye düşen ofset dönüş çapı ile özellikle akan trafikte fazladan şerit kapatmadan çalışma imkanı sunar. Dar şehir içi uygulamalarında yüksek kapasite gerektiren işlerde çalışabilen SV60, 1 tona kadar altyapıda kullanılan boru gibi muhtelif ekipmanların taşınmasına imkan verir. Elbette bu yeteneğini düşük yük merkezi, mükemmel şasesi ve dengesine borçludur. Bu dengenin yanı sıra ViPPS hidrolik sistemin ürettiği güç ve verim de SV60’ın performansını arttıran diğer özelliktir.

Kolay Bakım ve Servis İmkanı

Yanmar’ın tüm mini ekskavatörlerinde sunduğu kolay bakım ve servis erişilebilirliği SV60 modelinde de kendini göstermekte. Tüm komponentlere yer seviyesinden kolay erişim imkanı sunan mükemmel tasarımı sayesinde SV60’ın günlük bakımlarını operatör kolaylıkla yapabilmektedir. Günlük bakımların yanı sıra periyodik bakımların da kolaylıkla yapılabildiği Yanmar SV60’larda bakım ve servis duruş süreleri kısaltılmıştır. Tüm bu avantajlara arttırılmış servis aralıkları da eklenerek SV60’ın verimliliği daha da üst seviyelere çıkarılmıştır.

Yaygın Servis Ağı

Yanmar‘ın Türkiye ve çevre ülkeler iş ortağı olan TSM GLOBAL, ülkemiz genelinde yaygın bölge ve servis yapılanması ile müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Gezici servis araçları yerinde servis ile duruşun önüne geçerken, yüksek parça bulunurluğuna sahip tedarik zinciri ile Yanmar mini ekskavatörlerin sahada ihtiyacı olan tüm parçalara hızlıca erişmesi sağlanmaktadır.

Okunma 120 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…