All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:14

HYSTER AĞIR TONAJLI FORKLİFT ÇÖZÜMLERİ

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Dünyanın önde gelen forklift, depo ve liman ekipmanları markası Hyster, demir çelik endüstrisi pazarı için sunduğu yenilikçi, güçlü, verimli ve çevreci ürünleri ile işletmelerin kârlılığını arttırıyor.

TSM GLOBAL çatısı altında Türkiye pazarına sunulan Hyster marka forklift, depo içi ve liman ekipmanları 1 tondan 56 tona kadar ulaşan geniş ürün gamı ile tüm depolama, lojistik, madencilik ve ağır sanayi sektörlerine toplam çözümler sunmaktadır. Özellikle ülkemizde gelişen demir çelik sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek kapasiteli ve yüksek tonajlı ürün grubu ile dikkat çeken Hyster, ağır tonaj forklift modelleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Hyster’in XM ve XMS serisi ağır tonajlı forklift modelleri 8 tondan 56 tona kadar kaldırma kapasitesiyle, zorlu işletmelerde ihtiyaç duyulan yüksek performansı sunmaktadır. Düşük yakıt sarfiyatına sahip güçlü yeni nesil motorları ile dikkat çeken Hyster ağır tonajlı forkliftler, yüksek verimli çalışmalarını üstün teknoloji ve tasarımına borçludur. Temel olarak tüm modellerde kullanılan motorlarda düşük devirle yüksek güç üretme prensibini gözeten Hyster ağır tonajlı forkliftler, bu prensibi performansla birleştirerek verimlilik gibi sihirli bir çözüme imza atmaktadır. Günümüz işletmelerinin üretimdeki en temel hedefi verimlilik ve bu noktada Hyster ağır tonajlı forkliftleri tasarım ve teknolojisi ile bu verimliliği fazlasıyla sağlamaktadır.

Düşük Yakıt Sarfiyatı, Yüksek Performans

Hyster’in yüksek verimli Cummins dizel motorlarının performansını arttırmak ve yakıt tüketimini optimize etmek için teknolojiler geliştirmiştir. ECO-eLo Yakıt Verimliliği Modu bunlardan birisidir. Maksimum motor devrini azaltmak ve yakıt verimliliğini daha fazla optimize etmek için kullanılan bir teknolojidir. Diğer yandan Hyster, yakıt tüketimini daha da düşürmeye yönelik bazı donanımları opsiyonel tutmuştur ve böylece işletmelerin gereksinimlerine göre makine konfigürasyonu oluşturmasına olanak tanımıştır. Örneğin soğutma, yüke duyarlı hidrolik (isteğe bağlı güç), devir sayısı yönetimi ve alternatif motor rölanti devri gibi yeni performans optimizasyonu geliştirmelerini de opsiyonel olarak sunmaktadır.

Emisyon standartları gereği dünyada kullanılan farklı motor emisyon regülasyonlarına uygun üretim yapan Hyster, TierIII ve TierIV motor seçeneklerine sahiptir. TierIV uyumlu tasarımlarında, emisyonları azaltmak için EGR motor teknolojisini kullanmaktadır. Bu da SCR teknolojisinin aksine ek bir ekipman, yakıt katkı maddesi veya bakım maliyeti olmaksızın çalışmaya imkan vermektedir.

Sağlam Şase ve Hızlı Asansör Sistemi

Hyster XM ve XMS ağır tonajlı forklift serisinde en zorlu koşullar gözetilerek tasarlanan şase, uzun yıllar boyunca yüksek performans ile çalışmaya imkan tanımaktadır. Hyster mühendislerince güçlü yapısı mükemmel bileşenlerle tamamlanan bu şase, mükemmel verim ve üstün bir kullanım konforu sunmaktadır. Diğer yandan yüksek stres direncine sahip ağır hizmet tipi mast, ağır tonajlı forklift serisinde ön plana çıkan diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Hızlı ve sağlam asansör sistemi görüş açısını kapatmayan mast yapısı ile birleşerek makinenin maksimum verimle çalışmasına imkan sunmaktadır. XM ve XMS serisinin güçlü asansör yapısı pazarda en yüksek kapasiteye ulaşımı sağlamaktadır. İntegral side-shift özelliği, operatörün yükleri çok hassas şekilde taşımasına imkan sunarak olası iş kayıplarının da önüne geçen bir diğer özelliktir.

Kolay Servis, Uzun Çalışma Süresi

Hyster tarafından ağır tonajlı forklifter için geliştirilen konsept sayesinde kesintisiz çalışmayı sağlayan diğer bir özellik ise kolay servis erişimine sahip kompakt tasarımdır. Hyster servis hizmetinin kısa sürede sağlanabilmesine olanak tanıyan tasarımı sayesinde tüm komponentlerin bakım ve onarımı kolayca yapılabilmektedir. Yer seviyesinden günlük kontroller yapılabilmekte, motor bölümü ve diğer tüm parçalara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylece günlük ve periyodik bakımlar çok hızlı yapılabilmekte, arızalar çok kolay ve hızlı giderilebilmektedir. Tek noktadan bilgisayar bağlantısı ile makineye ait tüm veriler anında kontrol edilmekte, arıza tespitleri hızlıca yapılabilmektedir.

Hyster tüm bu avantajlarının yanı sıra üstün güvenlik tedbirleri sayesinde de konforlu ve güvenli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Yürüyüş motoru emniyet pedalı, geri vites sinyali, özel tasarlanan mast yapısı ile geniş görüş açısı ve bir kısım diğer opsiyonel donanımlar ile operatörün işletmelerdeki yoğun çalışma koşullarında dahi güvenle çalışmasına imkan tanımaktadır.

Vista kabin ile operatörlere inanılmaz bir çalışma ortamı sunan Hyster, güvenlik ve konforda çıtayı yükseltmiştir. Rahat ve ayarlanabilir koltuk ve yine ayarlanabilir direksiyon sayesinde operatör makineyi daha rahat kullanmaktadır. Geniş ayak kullanım alanı sayesinde operatörün dizleri ön tarafa dayanmamaktadır.

Yüksek kapasiteli havalandırma, titreşimi azaltılmış kabin, kaymaz zeminler, rahat ve ayarlanabilir koltuk, kolay erişilebilen ve rahatlıkla görülüp anlaşılabilen kontrol paneli ve ekranlar, ergonomik direksiyon ve kontrol kolları ağır tonajlı forkliftlerin operatör konfor ve güvenliğini arttırmaktadır. Bunların yanında güvenli sürüşün ilk adımı olan geniş görüş açısı ise operatörün emniyetli çalışmasına fırsat vermektedir.

TSM GLOBAL ve Hyster İşbirliği İle 7/24 Hizmet

TSM GLOBAL Türkiye ile Hyster arasında devam eden güçlü işbirliği sayesinde giderek büyüyen pazar payı ve yaygın satış sonrası hizmetler özellikle demir çelik sektöründeki işletmelerin Hyster’i tercih etmesine neden oluyor. TSM GLOBAL Türkiye ülkemiz genelindeki bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı yaygın servis ağı ile kullanıcılara 7 / 24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Okunma 107 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…