All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:20

Ceylan Group’un Yeni Yerli Ekonomik Forklift Markası “ICON”

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye imalat sanayisinin önemli firmalarından olan ve Sektörde marka değerini ve marka bilinirliğini her geçen gün daha da arttıran Ceylan Group, istikrarlı bir büyüme grafiği göstererek müşterilerine güven vermeye devam ediyor.

Ceylan Group Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Kulakoğlu, Ağustos ayı itibari ile seri üretime geçip hızlı bir şekilde satışa sunacakları yeni yerli forklift markası “ICON” hakkında  bilgiler verdi.

“Icon Forkliftimiz de A498BT1 motor ile uygun fiyatlı ürün segmentine  ve Uzak Doğu’lu ürünlerden oluşan pazara Yerli bir alternatif sunmuş oluyoruz. Yeni forkliftimiz Ağustos başında Tüm Türkiye de satışa çıkmış olacak. Tamamen pazarın beklentileri doğrultusunda harmanlanmış güçlü bir ürün ICON. Sade ve Ferah Kabin tasarımı, ağır hizmet tipi arka dingil yapısı, ergonomik tasarlanmış yan kumanda kolları ile operatör dostu bir makine tasarladık. Uzun yıllardır Türkiye pazarında denenmiş ve kabul görmüş servisler tarafından çok iyi bilinen ve hızlı müdahale edilebilen, yedek parçasına ulaşılabilir bir motor olmasından dolayı tercihimiz A498BT1 den yana oldu.

Bu motor ile uyumlu Powershift özellikli şanzıman ve ağır hizmet tipi arka dingil ile de makineye yüksek dayanım ve zorlu koşullarda yüksek performans becerisi katmış olduk.” diye konuştu.

Gerçek Garanti ve Yerli Üretim Avantajı

Kulakoğlu, sözlerine şöyle devam etti. “ICON” alışılagelmiş ekonomik forkliftlerin aksine ergonomik olarak tasarlanmış, koltuk yanında yer alan kumanda kolları ile Operatörlerimizin daha konforlu çalışması sağlanmış, 100% parça bulunurluğu ile gerçek anlamda garanti hizmeti sunmanın farkını Yerli Üretim ile hissettiriyor olacağız.

Yerli Malı belgesine sahip ICON marka forkliftlerimizin üretimini tamamen Adana Organize Sanayi bölgesindeki fabrikamızda yapıyoruz. Yıllık 900 adet Forklift üretim kapasitesine sahip tesislerimizde özel bir bant tamamı ile bundan böyle Icon Üretim Hattı olarak tasarlandı. Ağustos ayı itibari ile de seri üretime geçip hızlı bir şekilde toptan ve perakende satışlarımıza başlıyor olacağız.

Yerli üretimin kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj tek tip makine yerine ihtiyaca uygun opsiyonlar ile makine seçimi yapabilmesidir. Doğru işe doğru ürün seçimi hem forkliftin çalışma verimliliğini hem de ekonomik ömrünü arttırmaktadır. Biz de Ceylan Group olarak geniş ürün portföyümüz ile müşterilerimizin daima yanında olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Bayi Ağı ile Büyüme

“ICON” forkliftlerin satış ve pazarlanması konusuna  da değinen Kulakoğlu, Tüm Türkiye’de geniş bir kapsama ulaşmak adına bayi ağımızı genişletmek öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda bayi aday değerlendirmelerimiz de hızla devam etmektedir.” diyerek sözlerini noktaladı.

Okunma 124 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…