All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:26

STILL ‘Lojistiksiz Gün Yok’ (No Day Without Logistics)” Girişimini Destekliyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sistemin ihtiyaçları karşılama seviyesi son haftalarda en çok kullanılan kelimelerden biri olmuştur. Meslekler, sektörler ve faaliyetler, nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için vazgeçilmez olup olmadıklarına göre sınıflandırılmıştır.

Son üç ayda, tedarik zincirinin ana makinesi olan lojistik hizmetlerinin tüm yönleriyle sistemin ihtiyaçlarını karşıladığı görülmüştür. Gelecekte tasarımını daha verimli ve krize daha dayanıklı hale getirmek için güvenilir hizmet ve forklift kiralama teklifleri ve otomasyon çözümleri gibi hızlı çözümler gerekmektedir.

STILL, gıda ürünlerinin, ilaçların, KKD’lerin ve çok daha fazlasının, özellikle son haftalarda, ihtiyaç duyulan noktalara her gün güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan herkesin çalışmalarını takdir etmek için ‘Lojistiksiz Gün Yok’ kampanyasını desteklemektedir.

WIRTSCHAFTSMACHER’in başlattığı kampanya, lojistiğin uygulandığı alanların çeşitliliğini ve kriz anında bu sektörde çalışanların muazzam özverisini ve çok daha fazlasını canlı ve duygusal olarak gözler önüne sermektedir.

Lojistiksiz Gün Yok: STILL forkliftler iş başında

Dezenfektan üretiminden büyük gıda bağışlarının taşınmasına kadar, sistemle ilgili ihtiyaçlarını karşılamada müşterileri desteklemek için çok sayıda STILL forklift dünyanın her yerinde faaliyet göstermektedir. Örneğin Mainz Üniversitesi Kliniğinde, STILL LiftRunner çekici katarlar, yatarak tedavi göre hastalar için yaklaşık 4.500 öğünün zamanında dağıtılmasını temin etmektedir.

Brezilya’daki Viracopos Havaalanı’nda STILL forkliftler yarım milyon COVID-19 testinin hızlı ve verimli bir şekilde yüklenmesini sağlamıştır.

Macaristan’da STILL’den bedelsiz olarak kiralanan forkliftler ulusal acil durum servisini desteklemiştir. Ve şimdi bile, yaklaşık 100 STILL endüstriyel forklift, İtalyan EcorNaturaSì Şirketi’nin 500 organik süpermarketine malzeme sağlamak için kullanılmaktadır.

Sistemle ilgili alanlarda güvenilir bir ortak olarak STILL

STILL müşterileri faaliyetlerini sürdürürken, STILL forkliftlerin yüksek verimliliğine, performansına ve düşük bakım gereksinimlerine güvenmektedir. Ve bu güveni hak edecek şekilde STILL, Corona döneminde bile hizmetini sürdürmüş ve gerekli tüm koruyucu önlemlerle ve ilgili müşteri spesifikasyonlarına uygun olarak servis ve bakım çalışmaları yapmış, böylece sorunsuz lojistik operasyonlarının garanti edilmesine önemli bir katkıda bulunmuştur.

STILL müşteri hizmetleri departmanı, arızaya bağlı durma sürelerini önlemek için sürekli olarak müşteriler için çalışmaktadır. Dahası, müşterilerle birlikte STILL neXXt fleet dijital filo yönetimi uygulaması da, herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda filolarının genel bir görünümünü sunarak, filonun etkin şekilde kullanılmasına ve servis tedbirlerinin planlanabilmesine katkıda bulunmaktadır.

Otomasyon çözümleri önem kazanıyor

Yüksek verimli lojistiğin çok önemli olduğu son haftalarda bir kez daha belirgin hale geldiğinden, lojistiğin gelecekteki uygulanabilirliği konusu birçok şirketin gündeminde en üst sırada yer almaktadır.

STILL GmbH Satış, Pazarlama ve Servis (CSO) Genel Müdürü Thomas A. Fischer konuyu şöyle açıklıyor: “Şu anda lojistik hizmetlerini krize daha dayanıklı, daha verimli ve daha çalışan dostu olacak şekilde tasarlamak isteyen müşterilerden çok sayıda soru alıyoruz. Bu konuda otomasyon kavramlarına özellikle odaklanılmakta. ” Zira otomasyon konusu, intralojistik süreçlerini büyük bir ekonomik verimlilikle optimize etmek için son derece verimli bir çözümü temsil etmektedir. Dahası, örnek vermek gerekirse, merkezi depolardaki elleçleme performansını arttırırken aynı zamanda çalışanların üzerindeki gerilimi azaltan, otonom şekilde OPX iGo neo sipariş toplayıcı kullanılarak çalışanların üzerindeki fiziksel gerilim azaltılabilmekte ve verimsiz süreçler en aza indirilebilmektedir.

STILL, otomatik intralojistikte öncülerden biridir. Kapsamlı tavsiyelerde bulunarak müşteri operasyonlarında otomasyon çözümlerini halihazırda uygulamaktayız. Müşterilerimizle birlikte, mevcut depolama ve üretim lojistiği otomasyon potansiyelini analiz etmek, mantıklı bir otomasyon seviyesi tanımlamak ve bir otomasyon konseptinin temelini geliştirmek için tavsiyelerde bulunmak belirleyici unsurdur.

Okunma 303 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…