All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:27

Exide, Yeni Lityum Aküsünü Tanıtıyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Küresel bir depolanmış elektrik enerjisi çözümleri sağlayıcısı olan akü üreticisi Exide Technologies (www.exide.com), modern depo ortamlarının zorlukları için optimize edilmiş olan, Malzeme Taşıma Operasyonlarına yönelik Yeni Sonnenschein Lityum Aküyü tanıttı. Şirket ayrıca, filo çalışma süresini optimize eden, verimliliği en üst düzeye çıkaran ve toplam sahip olma maliyetini azaltan yeni bulut tabanlı filo yönetim yazılımı GNB Fleet’i de tanıttı.Exide’nin Malzeme Taşıma Operasyonlarına yönelik Yeni Sonnenschein Lityum Akü, malzeme taşıma uygulamalarında toplam sahip olma maliyetini en aza indirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kurşun aküden Malzeme Taşıma Operasyonlarına Yönelik Aküye geçilmesi, ortalama 25 araçtan oluşan bir forklift filosunun pil ömrü açısından 1.125 milyon Euro’ya varan tasarruf sağlayabilmektedir. GNB’nin modernizasyona yönelik iletişim cihazı, tüm bilgilerin ek harici enstrümanlar olmadan forkliftin yerleşik ekranı üzerinden sunulmasına izin vermektedir. Akü, üstün elektrik performansı ve gelişmiş güvenlik özellikleri sunmaktadır.

Exide’ın yeni bulut tabanlı yazılımı GNB Fleet, şarj cihazlarına bağlı tüm aküler hakkında gerçek zamanlı veri sağlamaktadır. Basit, trafik ışığı tarzı raporlar, enerji tüketiminin ve verimliliğin optimize edilmesini sağlar. Yazılım ayrıca sağlık durumu bilgilerini kullanarak filodaki herhangi bir sorunu derhal kullanıcılara bildirerek, işletme süresi etkilenmeden önce düzeltici önlemlerin alınmasını sağlamaktadır. Önleyici bakım da otomatik olarak planlanabilmektedir.

Exide, intralojistik alanında önünüzdeki yolu tamamıyla kullanmanıza yardımcı olacak çok çeşitli teknolojilere ve uzmanlığa sahiptir. Buna pazar lideri akü teknolojileri, şarj cihazları, şarj algoritmaları, akü yönetim sistemleri ile danışmanlık ve destek dahildir. Exide’ın GNB şarj cihazları hem hızlı şarja hem de fırsat şarjına imkan vermekte olup, GNB Fleet ve Exide’in malzeme taşıma operasyonlarına yönelik aküleri ile birlikte çalışmak için özel olarak optimize edilmiştir.

“Malzeme Taşıma Operasyonlarına yönelik Yeni Sonnenschein Lityum Akü, işletmelerin ciddi oranda tasarruf etmesine, verimliliklerini arttırmalarına ve mevcut yerleşik ekranlarını daha etkin kullanmalarına imkan vermektedir” şeklinde konuşan GNB Motive Power İş Direktörü Magnus Ohlsson sözlerine “İşletmeniz için toplam sahip olma maliyetini en aza indirmek için yüksek performanslı akü, şarj cihazı teknolojisi, filo yönetimi ve profesyonel hizmetin doğru bir kombinasyonunu sağlıyoruz.” diye devam etti.

 

Okunma 357 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…