All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Pazartesi, 10 Ağustos 2020 21:30

Cat NVT11-20 (XL) Serisi İle Ürün Grubunu Genişletti

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Cat Lift Trucks, özel yapım man-up dar koridor forkliftleri ürün grubunu ekleyerek depo ekipmanlarını ürün grubunu genişletti.

Cat NVT11-20 (XL) serisi, çok dar koridorlarda (VNA) ve yüksek raflarda istifleme ve sipariş toplama verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış olup, 1.1 ila 1.5 T arasında değişen kapasitede beş temel NVT modelinden oluşmaktadır. Ayrıca biri alışılmadık derecede ağır yükler (2.0 T’ye kadar) ve diğeri istisnai derece yüksek asansörler için (19 m’ye kadar) olmak üzere iki ek varyantı bulunmaktadır.

Tüm kamyonlar, boyutlarından başlayarak özel olarak üretilmiştir. Kamyonlar 1 ila 1,9 m genişliklerde sunulmaktadır. Farklı yükler ve raf düzenleri için çeşitli direkler ve döner veya teleskopik çatallar seçilebilir.

Cat NVT man-up dar koridor forkliftler, yan silindirler, raylı veya endüktif teller üzerinden kılavuz, tartım çözümleri, yükseklik konumlandırma ve hız kontrolü çözümleri eklenerek daha da özelleştirilebilir.

Okunma 331 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…