All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Cumartesi, 17 Ekim 2020 21:50

Forkliftler İçin Özel Olarak Tasarlanmış Optik Güvenlik Surround Sistemi

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Önde gelen bir forklift parçası ve güvenlik aksesuarları tedarikçisi ve BEAST SAFETY PRODUCTS’ın tek yetkili bayii olan Panacea Aftermarket Co., BEAST OPTİK GÜVENLİK SURROUND SİSTEMİ BOSS’u piyasaya sürdü.

Bu yenilikçi ürün, şirketin popüler mavi forklift ışığını, sadece arkadaki değil, forkliftin hem kasasında hem de önünde görünür uyarı alanını önemli ölçüde artırarak genişletiyor.

“Güvenlik surround sistemimiz, forkliftin arkasındaki U şeklindeki ark lambamız ve perdemiz, her iki taraftaki kırmızı bölge lambaları olmak üzere iki bileşenden oluşuyor,” şeklinde konuşan Panacea Aftermarket Co. CEO’su Don Martindale, “Ark ışığımızı yeniden tasarladık, inanılmaz bir şekilde şimdi % 30 daha parlak ve% 30 daha küçük.” şeklinde devam etti.

Beast Optik Surround Sistemi, endüstriyel LED güvenlik aydınlatmasında ve gelişmiş optiklerde bulunan en son teknolojiyi içermektedir. Bu optik mühendisliği harikası, kendine özgü zorlukları olmadan ortaya çıkmadı. “Böylesine küçük bir ışık muhafazasına sahip olmanın ve sahip olduğu gücün tamamını dışarı vermesinin yarattığı sorunlarından biri de ısı yayılımıydı. Bunu, sektörde bir ilk olan daha az verimli alüminyum devre kartının aksine bir bronz devre kartı kullanarak çözdük.”

Beast Optik Surround Sistemi, sadece forklift ve yaya güvenliği alaında bir buluş değil, aynı zamanda hayat kurtarmaya ve işyerindeki yaralanmaları azaltmaya yardımcı olacak bir üründür. İşyeri ile ilgili kazalarla ilgili endişe verici istatistikler göz önüne alındığında, bu çok önemlidir. İş Sağlığı ve Güvenliği İdaresi, işyerindeki forkliftlerin doğrudan bir sonucu olarak yılda yaklaşık 110 ölüm ve 92.000 yaralanmanın meydana geldiğini tahmin etmektedir. Ek olarak, forklift ile ilgili ölümlerin birinci sebebi aracın yayalara  çarpmasıdır. Panacea Aftermarket Co.’nun forklift Beast Optik Surround Sistemi, bu tür aksilikleri azaltma çabalarına yardımcı olmada basit ama etkili bir çözüm sunuyor. Buraya tıklayarak bu yenilikçi yeni ışığı çalışırken görmenizi öneririz.

Beast Optik Surround Sistem kırmızı, mavi veya yeşil renklerde mevcut olup, hemen teslimatla sadece 210 USD bedelle güvenli bir işyeri hiç bu kadar erişilebilir veya uygun maliyetli olmamıştı. “Fiyatlandırma felsefemiz, yaklaşık on yıl önce ilk başladığımız zamandan beri hiç değişmedi,” şeklinde konuşan Martindale şu şekilde devam etti: “Güvenlik ürünlerinin maliyeti engelleyici olması gerektiğine inanmıyoruz. Aşırı kâr, çalışanların sağlığı ve iyiliğinden daha önemli olmamalıdır. “

Panacea Aftermarket Co. dünya genelindeki müşterilere çeşitli forklift parçaları ve güvenlik aksesuarları satmaktadır. Ürün teklifleri arasında, en zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış forklift kablosuz kamera sistemleri ve LED forklift güvenlik ışıkları da bulunmaktadır. ABD ve Kanada’da tesislere sahip olunması hızlı ve ucuz nakliye sağlamaktadır. Panacea Aftermarket, aynı zamanda, son derece düşük ücretlerle uluslararası satış yapmaktadır. Ayrıca artık, size ve tüm gereksinimlerinize özel olarak tasarlanmış son derece benzersiz sanal ürün demoları da sunuyorlar.

Okunma 188 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…