All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 16 Şubat 2021 22:05

PLATFORMDER YÖNETİMİ KONYA’DA ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Platformder Yönetim Kurulu Başkan Vekili Saruhan Günaydın, Başkan Yardımcıları Kerem Bayrak ve Gökhan Gültekin ile Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer, Konya’da faaliyet gösteren dernek üyesi Masif Makina, Vesa Platform ve Kibar Platform’u ziyaret ettiler.

Pandemi nedeniyle uzun bir süredir ara verilen üye ziyaretlerine yeniden başlayan Platformder Yönetim Kurulu, ziyaret kapsamında; üretici üyeleri Masif Makine ve Vesa Platform ile İşletmeci Üyesi Kibar Platform ile Konya'da 10 Şubat 2021 Çarşamba günü bir araya geldiler.

 Hidrokon Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Konya Organize Sanayi Bölgesi ve Organize Sanayi Bölgelerinin Türkiye’deki çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüten Sayın Memiş Kütükçü’yü makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında Sayın Kütükçü’ye dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren Platformder Yönetim Kurulu, sektör problemleri hakkında fikir alışverişinde bulunarak, atılacak adımları müzakere etme fırsatı buldular.

Okunma 15 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…