All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 16 Şubat 2021 22:12

İŞ'TE LASTİK Bayi Ağını Genişletiyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Qibla Endüstriyel Lastik Ltd.Şti. firması 2020’de yeni markası olan İş’te Lastik’le birlikte Pazar payını genişletme noktasında hızlı bir atağa geçmişti.

2020 yılı bitmeden hizmet ağını  Türkiye’nin  tamamına yayma hedefiyle yola çıkan firma  kendi iştiraki olan İzmir Bölge  Müdürlüğü ile ülke geneli bayileşme hedefine ulaşarak 2021 yılına geniş bir bayi ağı ile girdi.

İş’te Lastik firmasının kurucuları Hızır Aksoy ve Necdet Sarısoy, tüm bu gelişmeler için şunları söylediler. “2020 yılı her ne kadar karamsarlıklar barındıran  bir yıl olsa da  biz şükür ki hedeflediğimiz bayilik ağına ve sayısına  ulaşmış bulunmaktayız. Gururla ifade  edebiliriz ki şu an   Türkiye’nin  neresinden  bir  “İş’te Lastik Hizmeti”  almak üzere telefonumuz aransa  onlara hizmet ulaştırma imkanına ve gücüne  sahibiz.”

Mobil uygulama araçları ile yerinde servis konusunda çok güçlü bir marka haline geldiklerinin altını çizen Hızır Aksoy ve Nejdet Sarısoy, sözlerine şöyle devam ettiler.

Mobil Pres Uygulaması ve Bayii Ağı

“ Kaliteli hizmet ve malzeme tedariği ile bunları sahada mümkün  olan en hızlı şekilde  uygulayacak nitelikli personele sahip olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Sözleşmeyle bağlanmış ve belirlenmiş kotasını aşan ve bizi ekip olarak daha fazla mutlu eden firmaları bizlerde  aileleriyle birlikte  mutlu edecek bir takım  hediyeler hazırlamayı düşünüyoruz. Bu manada bizimle  birlikte yürümekte kararlı olan firmalara elbette  biz de gerekeni yapacağız. Prensiplerimizi zaten onların başarısı için koymuşuz.”

Bayileriniz dışında bir firmadan talep olursa ürün verirmisiniz ? sorumuza da cevap veren Aksoy ve Sarısoy, “Öyle durumlarla karşılaşıyoruz mesela  Bir dostumuz , değerli bir arkadaşımız  bir şehir için bayilik istedi vermedik,  Nedeni ise  O şehir için  ondan evvel davranmış ve bizimle yola çıkmış bir bayimiz var. Biz İş’te Lastik  markası olarak önce bayilerimizin hak ve menfaatlerini korumak zorundayız. Ciddi veriye dayalı stok takibi yapıyoruz. Bundan dolayı her zaman bayimiz bizden dilediği kadar ürün çekebiliyor. Bayimizin   şu kadar  adet çekme imkanımız var mı? Sorusuna  Tabii ki var hatta al sana iki katını verelim diyebiliyoruz. Yeter ki satış yapılsın ve hizmetimiz daha geniş bir sahaya  ulaşsın.

Bayimizi korumayı ve kollamayı daima vazife olarak görmekteyiz. İhtiyaç sahipleri bizi Ankara’dan, Bursa’dan Antalya’dan arıyorlar Birkaç dakika sürmeden o ihtiyaç sahibinin aradığı bölgeye hizmet noktasındaki bayimizi yönlendiriyor ve  bizden alacağı hizmeti  aynı kalite ve aynı fiyata  bayimizden almalarını sağlıyoruz. Filo tarzı büyük bağlantılar içinde her zaman bayimizin yanında  olarak stratejik destek vermekteyiz.” diye cevapladılar.

Okunma 54 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…