All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 16 Şubat 2021 22:23

IFOY Finalistleri Açıklandı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu yıl açıklanan IFOY Ödülü (Uluslararası Intralogistics ve Yılın Forklifti) finalistleri, 36 başvuru arasından seçilen 14 üreticiye ait 17 cihaz ve çözüm oldu.

"Bu yıl, jüri klasik forklift ve depo ekipmanlarındaki birkaç üst modele dikkatlerini vererek adaylıklarda çok da uzak olmayan gelecekteki depolara çok güçlü şekilde odaklandı.  IFOY jüri başkanı Anita Würmser adaylıklarla ilgili olarak "Bu, intralojistikteki yolculuğun nereye gittiğinin açık bir ifadesidir; otonomizasyon, teknoloji, yazılım ve bütünsel çözümler şu anda her zamankinden daha önemli " şeklinde konuştu.

Finalistler arasında otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV'ler), robotlar, özel araçlar, yazılım ve karmaşık depo çözümleri yer alıyor. Arculus, Cargotec Engineering, Hai Robotics, Hänel, H + E Produktentwicklung, HHLA Sky, BMW yan kuruluşu IDEALworks, Interroll Group, Nimmsta, Oppidum Tic, Still, Synaos, Volume Lagersysteme ve Waku Robotics şirketlerinin tümü birinciliği kazanmak istiyor.

Tüm finalistler, 22-26 Mart tarihleri arasında uluslararası IFOY TEST GÜNLERİ sırasında ilk kez Messe Dortmund fuar merkezinde üç aşamalı IFOY Denetiminden geçecek.

2021 finalistleri şu şekilde:

arculus: arculus Fleet ve arculee2

Cargotec Mühendislik İrlanda: MOFFETT E4-25.3NX

HAI ROBOTICS: HAIPICK A42N ve HAIPICK A42T temelli Depo Çözümü

Hänel: MSC Technologies Projesi

H+E Produktentwicklung: HUSKi

HHLA Sky: Entegre Drone Kontrol Merkezi

IDEALworks: iw.hub

Interroll Group: Küçük Palet Taşıyıcı (SPM)

NIMMSTA: HS 50

Oppidum Tic: Logistics Interchat

Still: Danfoss Projesi EXH-S 25

Synaos: Snya.OS Logistics

Volume Lagersysteme: Volume WAVE

Waku Robotics: WAKU Sense

Okunma 20 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…