All for Joomla All for Webmasters

İletişim Tel: +90 544 795 01 01

Salı, 16 Şubat 2021 22:23

EnerSys, Kuzey Amerika’daki KION BayilerineTedarik Sağlıyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Malzeme taşıma uygulamalarına yönelik EnerSys akü ve şarj cihazı çözümleri, yeni bir anlaşma kapsamında KION satış sonrası aksesuar programı aracılığıyla sunulacak.

KION satış sonrası programı, şirketin 223 lokasyonda 81 bayiden oluşan bayi ağına hizmet etmekte ve malzeme taşıma operasyonları için Linde ve Baoli endüstriyel araçları serisine yönelik yüksek kaliteli parçalar ve aksesuarlar için doğrudan bir kaynak sağlamaktadır.

KION Kuzey Amerika, genel olarak artan operasyonel verimlilik için güvenilir ekipmanı garanti etmek adına kapsamlı ürün testleri gerçekleştirmekte ve tedarikçilerini sıkı bir şekilde seçmektedir.

EnerSys Amerika Tahrik Sistemleri  Başkan Yardımcısı Chad Uplinger  yaptığı açıklamada : "KION Kuzey Amerika ile işbirliği yapmaktan ve bayi ağına Hawker markalı pil ve şarj cihazları ile neredeyse bakım gerektirmeyen NexSys PURE İnce Plakalı Saf Kurşun (TPPL) pil dahil olmak üzere çok çeşitli birinci sınıf güç kaynaklarımızı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz."dedi.

KION Kuzey Amerika Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Daniel Schlegel ise  "Hem EnerSys hem de Hawker ürünleri, KION Kuzey Amerika'nın sektöre sunduğu kaliteli araçları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. EnerSys ile işbirliği yaparak  sınıfının en iyisi elektrikli forklift ve istif makinalarını  sunan KION, geniş bir elektrikli ürün portföyü sunarak bayi ağını daha da güçlendiriyor"  diye konuştu.

Okunma 24 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…