Almanya Ve Türkiye Platform Günleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
20 yılı aşkın bir süredir çalışma platformu, vinç ve forklift sektörünün önde gelenlerini bir araya getiren endüstri merkezi, 8-9 Eylül 2023 tarihinde ikinci kez Almanya ve diğer ülkelerden teknoloji meraklısı uzman izleyici kitlesini Almanya’nın Karlsruhe Ticaret Fuarı’na çekti.
Bu yıl yaklaşık 20.000 m² açık alan ve yaklaşık 12.500 m² kapalı alanda stant açarak kendilerini tanıtan yaklaşık 100 katılımcı yer aldı. Ağ bağlantılı sergi alanlarıyla daha kısa yürüme mesafeleri ve dolayısıyla daha kompaktlık sağlayan uyarlanmış bir site konseptiyle Almanya Platformcular Günleri, 2023 yılındaki yatırımlar için de değerli bir karar verme platformu oldu.
Türkiye Platform Günleri PLATFORMDER tarafından organize edilmekte ve katılımcı firmalar 21-23 Eylül 2023 tarihinde ürünlerini ziyaretçilerine tanıtma fırsatı sunacaklar.
Platform Günleri popüler endüstri liderlerinin ürün portföyünün daha da geliştirilmesine olanak tanıyacak olan fuar dijitalleşmenin itici güçlerini, alternatif dürtüleri ve iş sağlığı ve güvenliği konusunu dikkate alıyor. Platformcular Günleri’nin hedef grubu, klasik endüstriyel çalışmaların yanı sıra yüksekte çalışmak zorunda kalan sektördeki firmalara kaldırma ve yüksekliğe erişim teknolojisi ürünlerini tanıtacak, böylece ilgili meslek gruplarında yeni pazarlar ve hedef grupları açarak onlara bu ürünlerle ilgili katma değer sunacak.
Küresel Forklift Pazarı Büyüyor
Genel forklift pazarı, 2020’deki kapanmalar ve diğer pandemik kısıtlamalar nedeniyle
sekteye uğradıktan sonra, şirketlerin tedarik zinciri taahhütlerine uymaya çalışmak için daha fazla forklift sipariş etmesiyle 2021’de hızla büyüdü.
Bastırılmış talebin sadece bir yıllık bir kesinti olmadığı ve muhtemelen 2022’ye de taşındığı ortaya çıktı. 2022 gelirine dayalı olarak “2023 En İyi 20 Forklift Tedarikçisi” listesinde rakamların gösterdiği gibi, en büyük 20 tedarikçinin satışları 2022 ve 2023’te artmaya devam etti. Dünya forklift pazarı, çeşitli sektörlerde malzeme taşıma ekipmanlarına olan talebin artması nedeniyle son yıllarda istikrarlı bir şekilde büyüyor.
Asya-Pasifik bölgesi; Çin, Hindistan ve Japonya gibi ülkelerde büyüyen imalat ve lojistik endüstrilerinin etkisiyle forkliftler için en büyük pazardır. Malzeme elleçleme ekipmanına yönelik artan talep nedeniyle bölgenin tahmin dönemi boyunca hakimiyetini sürdürmesi bekleniyor.
Asya-Pasifik bölgesi dünyanın en büyük otomobil ve endüstriyel üretim ve üretim merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu bölgedeki önde gelen ülkelerin çoğu, çeşitli endüstrilerde gelişmekte ve faaliyetlerine aktif olarak malzeme taşıma ekipmanları dahil etmektedir. Çin bir üretim merkezi olarak ortaya çıktı ve bölgede otomotiv, metal ve ağır makine, yarı iletken ve elektronik gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim ve depolama birimlerinin kurulması bu Asya Pasifik bölgesindeki forklift pazarı için cazip bir büyüme fırsatı sundu.

Almanya Ve Türkiye Platform Günleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın