Ankara Kalkınma Ajansı Ostim Teknopark İşbirliği!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Destekleri OSTİM’de anlatıldı.

Ankara Kalkınma Ajansı ve Ostim Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş. iş birliğiyle düzenlenen Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıda; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı | Republic Of Turkey Ministry of Industry and Technology Teşvik Uygulama Genel Müdürlüğü Yatırım Teşvik Sistemi Destekleri, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Ar-Ge Merkezleri ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi Destekleri, KOSGEB Destekleri, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Destekleri, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Destekleri, T.C. Ticaret Bakanlığı Yeni Nesil Hizmet İhracatı Destekleri ve İhracat Destekleri anlatıldı.

Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda 8-9 Mart 2023 tarihlerinde Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Toplantıda; teknoloji, sanayi ve tarım yatırımları, girişimcilik, AR-GE, dış ticaret, sosyal güvenlik gibi alanlarda Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi’ne en çok sorulan devlet destekleri ile yatırım teşviklerine ilişkin en doğru kaynaklardan bilgilendirme yapıldı.

Programda destek ve teşvik unsurları hakkındaki sunumlar, ilgili kurum ve kuruluşların yetkilileri tarafından gerçekleştirildi.

OSTİM’de Dünya Bankası Fonlarına Dair Toplantı Düzenlendi

Dünya Bankası Uluslararası Finans Kurumu (IFC) Kıdemli Özel Sektör Geliştirme Uzmanı Tarik Sahovic ve Politika Analiz Laboratuvarı Yönetici Ortağı Esen Caglar, OSTİM’i ziyaret ederek, Dünya Bankası fonları kapsamında yapılabilecek iş birliklerine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Hibrit ve Elektrikli Taşıtlar Zirvesi

OSTİM Teknik Üniversitesi ’nde düzenlenen HETZ 2023 Hibrit ve Elektrikli Taşıtlar Zirvesindeydik. Misafirperverlikleri için OSTİM Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Ünsal Sığrı hocama, OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ DERNEĞİ (OTOMDER) ve Yöneticilerine FATİH DOĞAN Hakan Aydın ‘a bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz.

 

Ankara Kalkınma Ajansı Ostim Teknopark İşbirliği!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın