ASKO GLOB ALL, Yeni Nesil Doosan PRO-9 Serisi Dizel Forkliftleri Türkiye Pazarına Sundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye iş ve istif makinaları sektörünün önde gelen firmalarından Asko Glob All , Doosan marka 2.5 tondan 16 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, en son teknolojiyle tasarladığı yeni nesil PRO-9 Serisi dizel forkliftlerini pazara sundu.

Doosan’ın Stage-5 yeni nesil PRO-9 serisi daha güçlü, daha seri, daha sağlam ve dayanıklı mottosuyla tanıtılan yeni forkliftler, düşük bakım ve servis maliyetleri ile müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. 1999 yılında itibaren Doosan marka forkliftleri Türkiye pazarına sunan Asko Glob All istif makinaları müşterilerine en uygun çözümleri sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Yeni PRO-9 Serisi İle Maksimum İşletme Verimliliği

Doosan yapımı dizel motorlar, düşük devirde yüksek tork üretmek için tasarlanmıştır. Forkliftin hızlanma, sürüş ve tırmanma performansı artırılmıştır. 9 Serisi size çalışmanız için en uygun modu seçme imkanı sunmaktadır.

3 performans modu ( Standart / Eco / Güç Modları ) ile istediğiniz şekilde işinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Doosan PRO-9 serisi forkliftler; üretim, lojistik, dış mekan depolama ve paletli malzeme taşıma alanlarında geniş bir yelpazede yoğun uygulamalar için tasarlanmıştır. Güvenin ve sağlamlığın markası olan Doosan’ın hedefi, işletme maliyetlerinizin aşağı çekilmesi için forkliftlerinizin arıza süresini düşürerek, yük taşıma işlerinizi mümkün olduğunca verimli ve güvenli hale getirmektir.

Her Açıdan Ergonomik ve Güvenli Tasarım

PRO-9 Serisi Dizel forkliftler geniş görüş açısı sayesinde operatöre güvenli ve konforlu çalışma imkanı sunmaktadır. Okunması kolay gösterge paneli operatörün çalışma verimini arttırır. Yakıt göstergesi, motor çalışma saati, motor yağ basıncı, soğutucu ve şanzıman sıcaklığı, asansör kilitleme, şanzıman koruma, emniyet kemeri ikazı ve fren yağı seviye göstergesi operatörü gerektiğinde uyarır ve aracın tüm performans sistemleri konusunda bilgilendirir. Ayrıca Operatör Algılama Sistemi (Auto Stop), Elektronik Park Freni (EPB), Yağ Soğutmalı Disk Fren Sistemi (ODB) Otomatik Yavaşlama , Şanzıman Koruma

Sistemi (Reverse Lock) ve Hızlı Limiti özellikleri ile yüksek güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Düşük Bakım ve Servis Maliyeti

Bakımın maliyetlerinin azaltılması, çalışma süresinin artırılması ve işletme maliyetlerinin düşürülmesi amaçlanarak üretilen PRO-9 serisi forkliftler, güçlü ve yüksek yakıt verimliliğine sahiptir. PRO-9 Serisi, önceki nesle kıyasla daha uzun servis aralıkları ve kolay bakım özellikleri sayesinde işletme maliyetlerinizi düşürmektedir.

ASKO GLOB ALL, Yeni Nesil Doosan PRO-9 Serisi Dizel Forkliftleri Türkiye Pazarına Sundu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın