Atm Makina Tanıtım Günleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

9 Mayıs’ta sekizincisi düzenlenen ATM Makina Energy Lift tanıtımı renkli günlere sahne oldu. Bursa Nilüfer’de bulunan ATM Makina satış mağazasında gerçekleşen tanıtım toplantısına uzaktan yakından birçok sektör temsilcisi katılım sağladı. ATM Makina Satış Müdürü Ayhan GÜZELSESLİ ile tanıtım günlerini ve ATM Makine Energy Lift’i sizler için konuştuk.

Merhaba. Bu yıl sekizincisini düzenlemiş olduğunuz bu etkinlik neyi amaçlıyor?
Öncelikle tanıtım günümüzde bizimle birlikte olduğunuz için size çok teşekkür ederim. Gelenekselleşen Energy Lift tanıtım günümüz; sektörümüzdeki dostlarımızı, müşterilerimizi ve partnerlerimizi bir araya getirip kendimizi hatırlatmayı, markamızı ve yeni ürünlerimizi tanıtmayı hedefliyor ancak kendi içinde bir fuar havasında geçen tanıtım günümüz çekilişinden promosyonlara, sohbetlerden satışlara kadar çok geniş konuları bir araya topluyor.

Tanımayan okurlarımız için Erkan KALECİ ve Ayhan GÜZELSESLİ’yi daha yakından tanıyabilir miyiz?
Erkan Kaleci ve Ayhan Güzelsesli 20 yılın üzerinde sektör tecrübesi olan ve işlerine aşık, öğrenmekten vazgeçmeyen, her türlü değişikliği yakından takip eden, yurt içi yurt dışı sektör faaliyetlerini kaçırmayan, forklift ve platform sektörüne gönül vermiş, satış kökenli iki iyi dost.

ATM Makina ve Energy Lift’i tanıtır mısınız?
ATM Sanayi Makinaları Ltd. Şti. 20 yıl önce kurulmuştur. Önceleri ağırlıkla forklift ancak çok kısa süre sonra platform, jeneratör ve endüstriyel makineler ile ilgilenmiş bazen bayi, bazen distribütör, bazen de kendi markasını oluşturup piyasaya sürmüş dinamik, genç, hızlı karar veren bir firmadır. Energy Lift Erkan Kaleci tarafından oluşturulmuş bir Türk markasıdır. Henüz Türkiye’de üretime geçmemiş ancak dünyanın çeşitli üretici ülkelerinde forklift, istif makinesi, transpalet ve platform çeşitleri ürettirmektedir. Çok önemli bazı markalar ile üretimde stratejik ortaklıklar yapmış yüksek kalitede ürünleri Energy Lift markası ile piyasaya sürmüştür. Yakın gelecekte üretim ile ilgili projelerimiz olacaktır. 2 ay içinde yüksek kalite akülü forkliftlerimizi yine bizim markamız ENERGY LIFT ile satış ve kiralama sektöründe göreceğiz.

Energy Lift altında kaç farklı ürün grubu yer alıyor?
Energy Lift; forklift, depo içi istif makineleri, platformlar, jeneratörler, temizlik makineleri ve akü üzerine çalışıyor. Henüz Türkiye’de satışa sunmadığımız robotik konveyör sektörü için de bazı özel ürünlerin anlaşmasını Almanya’da bir firma ile konuşuyoruz.

Tanıtım günlerinde hangi ürünleriniz görücüye çıktı? Özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?
Özellikle dizel forklift, akülü forkliftler, akülü makaslı platformlar, eklemli platformlar. Platform grubumuzda tanıtım günümüze özel bir kampanya ile değerli partnerlerimize çok özel fiyatlar sunduk. Kalite açısından üst grupta diyebileceğimiz Energy Lift platformlar her türlü ortamda çok yüksek performans ile çalışmaktadır.

Portföyünüzde yer alan ürünleri fuarlarda sergilemeye dair bir planlamanız var mı?
Özellikle Bursa Fuarı’na katılıyoruz ancak pandemiden sonra bu konuda biraz geri adım attık. Şu anda kendi bünyemizde tanıtım günlerini yapmaya devam edeceğiz. Fuar gündemimize geldiğinde sizlere de bilgi vereceğiz.

Tanıtım günlerine kimler, ne amaçla katıldı? Sonuçları hakkında bilgi verir misiniz?
Geleneksel katılım günlerimize çok çeşitli sebepler ile katılan dostlarımız var. Alım yapmak isteyen, ürünleri tanımak ve bilgi almak isteyenler, sohbet ve birlikte hoş vakit geçirmek isteyenler hepsi bizim için ayrı ayrı çok değerli. Bizler geleneklerine bağlı, yenilikçi, hızlı ve sattığı ürünlerin arkasında durabilen bir ekip oluşturduk, bu yüzden geleneksel tanıtım günlerimiz kalabalık ve güzel geçmektedir. Sizin de katıldığınız 8. tanıtım günümüzde birçok makine satıldı, ileriye dönük iş bağlantıları ve siparişler alındı. Sizin desteğiniz ile buradan tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederiz.

ATM ve Energy Lift için farklı bir projeniz var mı?
Yurt dışındaki bazı bağlantılarımız ile Türkiye’de üretim projelerini değerlendiriyoruz, projeler kesinleştikçe açıklayacağız.

Atm Makina Tanıtım Günleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın