Baoli, Yeni Genel Müdürünü Atadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

42 yaşındaki Christian Bischof, Almanya’da işletme bölümünden mezun oldu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde İşletme Yüksek Lisansı (MBA) eğitimi aldı. 2009 yılından bu yana KION Group bünyesinde farklı kıtalarda çeşitli şirketlerde çalıştı.

Christian Bischof, 1 Ekim 2021’den itibaren KION Group’un Baoli markasını EMEA bölgesinde yönetmek üzere atandı. Baoli EMEA SpA Genel Müdürü olarak, 1 Ocak 2021’den bu yana geçici olarak organizasyonu yöneten Francesco Pampuri’nin yerini aldı ve şimdi Marka Yönetimi Direktörü olarak Baoli markasının EMEA bölgesindeki marka konumlandırma ve pazarlama faaliyetlerine odaklanacak.

Bischof, “Baoli ile bölgedeki pazar potansiyelini daha fazla keşfetmek için büyük bir şansımız var. Özellikle malzeme elleçleme pazarının giriş seviyesi segmenti için, önümüzdeki yıllarda çok sağlam büyüme fırsatları görüyorum,” tahmininde bulunuyor. Kendisine göre, çok çeşitli teknik seçenekleri olmayan giriş seviyesi forklift arayan birçok müşteri mevcut. “Baoli, tam olarak bu müşteri gereksinimlerini karşılayan endüstriyel iş makinaları geliştirmekte ve üretmektedir.”

Bunu yapmak için şirket, Çin’deki uygun maliyetli üretim üssünü kullanıyor ve bunu Avrupa geliştirme ve mühendislik

 

uzmanlığıyla birleştiriyor. “Tecrübeli uluslararası ekibimizin yanı sıra yetkinliğimizle, EMEA bölgesinde geleneksel ve aynı zamanda geleceğe yönelik Baoli markasının karlı büyümesine katkıda bulunmak istiyoruz.”

Bischof’un önceki pozisyonları arasında Linde Hidrolik’te Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörliği, KION Kuzey Amerika’da Strateji, İş Geliştirme ve Bayi Ağı Direktörliği ve son olarak KION’un Frankfurt am Main’deki merkezinde Pazar İstihbaratı ve Kurumsal Strateji Kıdemli Direktörlüğü yer almaktadır.

Baoli, Yeni Genel Müdürünü Atadı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın