BAOLI’den Çok İşlevli Forklift: KBO 011

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baoli’den yapılan açıklamaya göre özellikle Avrupa Birliği için “Yeni elektrikli çok işlevli aracımız, sipariş toplayıcılar ve platformlar olarak kullanılabilecek tamamen yeni nesil Baoli araçlarını piyasaya sundukları açıklandı.

“Akü ile çalışan KBO 01L, küçük ve orta ölçekli depolardaki neredeyse tüm dahili mal hareketleri için uygun; örneğin toptan ve perakende ticarette veya küçük ve orta ölçekli şirketlerde. Aynı zamanda, yeni araç – tüm Baoli endüstriyel forkliftleri gibi – özellikle sağlam ve bu nedenle uzun süreli kullanım için tasarlanmış.”

KBO 01L, 5 m’ye kadar sipariş toplama yüksekliğine ve 90 kg yük kapasitesine sahiptir. Tüm sürüş ve kaldırma işlevleri elektrikle çalıştırılır. Elle çalıştırılan indirme kolu, mallar üzerinde kolay olan nazik indirme işlemleri sağlar.

KBO 01L’nin kullanımı gerçekten çok kolay. Karmaşık dönüş sistemleri yerine, dar koridorlarda ve virajlarda tüm hareketleri hassas bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan normal bir direksiyon simidine sahip.
Ayrıca oransal tahrik kontrolü, çekiş fonksiyonlarının hassas kontrolünü sağlar. Güvenlik özellikleri arasında viraj alırken düşük seyir hızı ve operatör platformu kaldırıldığında otomatik olarak kilitlenen kapılar bulunur. Ayrıca kollardaki sensörler, operatörün doğru duruş pozisyonunu algılar. Bu konum korunmazsa, sürüş ve kaldırma işlevleri engellenir.

KBO 01L, gücünü bakım gerektirmeyen ve gazsız 24 v/135 Ah lityum iyon aküden alıyor. Bu, yerleşik şarj cihazı aracılığıyla herhangi bir standart prizde hızlı ve kolay bir şekilde şarj ediliyor.

BAOLI’den Çok İşlevli Forklift: KBO 011

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın