Baoli’nin Yeni Elektriklisi Piyasada

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KION Group’un bir parçası olan forklift üreticisi Baoli, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yeni geliştirilen bir elektrikli forklift serisini piyasaya sürüyor. Yeni forkliftler, 2,5 tondan 3,5 tona kadar kaldırma kapasiteleriyle çalışmak üzere tasarlanmış uygun maliyetli modellerdir.

Elektrikli forkliftler içten yanmalı çözümlere göre daha çevre dostudur ve bu nedenle önem kazanmaktadır. Çevreyi ve operatörü korumak için Baoli şimdi tamamen yeniden tasarlanmış bir elektrikli karşı ağırlıklı forklift ailesini piyasaya sürüyor. KBE 25-30-35 modelleri sırasıyla 2,5 ton, 3,0 ton ve 3,5 ton yük kapasitesine sahiptir. Baoli marka pazarlama ce yönetimi direktörü Francesco Pampuri “Bu yeni nesil Baoli elektrikli forkliftler tek bir şeyi hedefliyor: Müşteri beklentilerini aşmak! Kalite ve güvenilirlik açısından, uygun fiyata doğru düzeyde performans ile müşterilerimize pazar segmentimizde yeni bir referans sunuyoruz.” diyor.

Çok çeşitli uygulamalar için sağlam, güvenli forkliftler

Bu yeni nesil, perakendeden imalata, iç mekandan dış mekan operasyonlarına kadar hemen hemen tüm sektörlere uyacak şekilde geliştirildi. Yeni makineler gücünü 2,5 t modeller için 360-450 Ah, 3,0 t ve 3,5 t modeller için 500-600 Ah kapasiteli 80 V kurşun- asit akülerden alıyor. Bakım gerektirmeyen Li-Ion aküler kullanıma sunulacaktır. Pampuri, “Makinelerimizin sağlam işçiliği, güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olan müşterilerimiz için çok uzun ve sorunsuz çalışma sağlıyor” diye devam ediyor.

Son teknoloji üretim tesisi

Yeni KBE ailesi, Frankfurt merkezli KION Group’un Çin’deki beşinci üretim tesisi olan Jinan’daki (Shandong eyaleti) yeni üretim tesisinde üretiliyor. Boyutlar, KION’un Baoli markası için sahip olduğu büyüme hedeflerinin altını çiziyor: üretim alanı yaklaşık 223.000 metrekareyi kapsıyor (31’den fazla futbol sahasına eşdeğer). Yeni fabrika, en yüksek üretim ve kalite standartlarını karşılıyor ve Baoli’nin giriş seviyesi segmenti için forklift yelpazesini tamamen yeni bir teknolojik seviyeye yükseltmesine izin verecek.

Ekipman aralığı

KBE forkliftleri, onları güvenilir, emniyetli ve kullanımı kolay hale getiren çok sayıda teknik özelliğe sahiptir. Örneğin, 6.500 milimetre yüksekliğe kadar olan yeni tasarlanmış direk, operatörlere yükün ve çevresinin mükemmel bir şekilde görülmesini sağlar. Ayrıca, kaldırma yüksekliği 100 milimetreden az olduğunda indirme hızını azaltan “yumuşak iniş” güvenlik işlevine sahiptir. Yeni seri, en yeni nesil KION kontrol ünitesi, yüksek kaliteli elektrik motorları ve hidrolik bileşenlerin yanı sıra okunması kolay ekrana sahiptir. Bir sürüş programı, operatörün ekonomik, verimli veya performans odaklı çalışma arasında seçim yapmasını sağlar. Yeni geliştirilen tanılama araçları, herhangi bir standart akıllı telefondaki bir uygulama aracılığıyla çalıştırılabilir ve işlem kolaylığını daha da artırır.

BAOLI, yalnızca yeni elektrikli forkliftleri güvenilir ve emniyetli hale getirmeye odaklanmakla kalmadı, aynı zamanda sürücü konforuna da önem verdi. Örneğin, geniş ve rahat sürücü koltuğu, operatörlere standart baş üstü koruması sayesinde mükemmel bir çepeçevre görüş sunar. Baoli, forklifte yarım veya tam kabin ve ayrıca daha sonra ihtiyaç duyulursa sonradan takılabilen kabin kitleri sunuyor.

Mükemmel hizmetler

“Müşterilerimizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu bildiğimiz için, yeni KBE ailesiyle onlar için karar vermeyi çok kolaylaştırıyoruz çünkü basit, güvenli, ancak gereksiz ekstralar olmadan çok sağlam forkliftler sunuyoruz. Yapılandırması kolay ve basit teklif tasarımı ve karmaşık olmayan sipariş işleme ile aynı zamanda çok yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.” diyerek sözlerini bitiriyor.

Baoli’nin Yeni Elektriklisi Piyasada

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın