BlockMaster, BAUMA’da Sahne Alıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

B&B Ataşmanları ve ortağı KAUP, dünyanın önde gelen inşaat fuarı BAUMA 2022’nin 33. edisyonunda birlikte sergileniyor. Dünyaca ünlü fuar, 24-30 Ekim tarihleri arasında Messe München kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

60 ülkeden 3.000’den fazla katılımcıya 200.000 m2 kapalı alan ve 400.000 m2 açık alan rezervasyonu yapan fuarda standlar tamamen doldu. İki ataşman imalatçısı firma ı, inşaat sektöründe malzeme taşımayı iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış bir dizi ataşmanı sergileyen B5 304 standında olacak.

KAUP ve B&B Ataşmanları, 1980’den beri ataşman geliştirmede birlikte çalışmaktadır. Ortak bilgi ve uzmanlıkları, malzeme taşıma endüstrisini ilerletmeye devam etmektedir. Bauma, her iki endüstri devinin de en son yeniliklerini sergilemesi için mükemmel bir platform. Bu, B&B’nin BlockMaster serisinin ( resimde gösterilen ) bir parçası olan ve inşaat endüstrisindeki özel uygulamalar için benzersiz bir şekilde yapılmış K320’yi içerir. Seri, tuğlaları, blokları ve fayansları güvenli bir şekilde taşımanın karmaşık görevine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

B&B Ataşmanları ayrıca Işın Kepçesini de sergileyecek. Bu ataşman, B&B tarafından prefabrik beton zemin kirişlerinin boşaltma işlemine yardımcı olmak için üretilmiştir. Vinç dağıtım araçlarına uyacak şekilde tasarlanan kiriş tutucu, farklı boyutlardaki kirişleri ve profilleri kaldırabilir ve tek bir kaldırmada altı kirişe kadar kaldırabilir.

KAUP, T413 ağır hizmet balya kelepçesini sergileyecek. Bu ek, geri dönüşüm endüstrisindeki atık balyaları işlemek için kullanılabilir. KAUP ataşmanlarının birçok farklı endüstri sektöründeki birçok farklı tip ve tarzdaki araca nasıl kolayca takılabileceğinin bir örneğidir. Ataşmanların çeşitliliği ve aralığı, birçok farklı uygulama için doğru taşıma çözümünün sunulabilmesini sağlar.

BlockMaster, BAUMA’da Sahne Alıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın