Çalışma Ortamı Lambalarında İddialı Marka; TYRI’nin INTELLilight® Modeli “Herkese Uyan Tek Beden”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TYRI’nin orijinal INTELLi light ® fikri , kullanıcının kendi çalışma alanlarındaki ışığı kontrol etmesine ve kişiselleştirmesine izin veren akıllı bir aydınlatma sistemi sağlama arzusuyla başlatıldı. TYRI’nin ışık uzmanlarından oluşan ekibi, onlarca yıldır kabul ettiğimiz “herkese uyan tek beden” normuna meydan okumaya başladı ve daha önce hiç görülmemiş yenilikçi bir sistem yarattı.

TYRI, çalışma lambaları dünyasında yaratıcı çözümler geliştirme konusunda yeni değil – TYRI grubu, 2002’deki konseptinden bu yana yeni teknolojiler geliştiren ve en iyi uzmanlık ve bilgileri kullanan küresel bir ekiptir.
TYRI İngiltere Genel Müdürü Michael Bradley, “Müşterilerimizle yaptığımız konuşmalardan, hava koşullarının ve çalışma ortamlarının hızla değişebileceğini biliyoruz. Bir makineyi birden fazla operatörün kullanması yaygın bir durumdur ve bu kullanıcıların her birinin farklı görme yeteneği ve kişisel tercihleri olacaktır – INTELLi light ® tüm bu varyasyonlara izin verir ve her bir operatörün konforunu ve çalışma koşullarını iyileştirme özelliği sayesinde aynı zamanda TYRI İngiltere Genel Müdürü Michael Bradley, “güvenliği ve verimliliği artırıyor” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor.

“Lojistik dünyası, aksama süresine yer olmayan 7/24 çalışan bir iştir. Bu işlemler açık havada yapılırken, zaman ve hava koşulları operatörleri olumsuz etkileyebilir. Bu, özellikle hava koşullarının hızla değişebildiği liman elleçleme gibi uygulamalarda veya tozun proses yoluyla üretildiği veya rüzgarla taşındığı ortamlarda belirgindir.

Kıyıların etrafındaki hızlı değişen koşullar, görünürlüğü iyileştirmek için bir düğmeye dokunarak açık renk sıcaklığını değiştirmenin bir avantaj olabileceği anlamına gelir. INTELLi light ® ile, çalışma koşullarınız gerektirdiğinde ışığı anında 6.500 kelvin’den (soğuk beyaz ışık) 2.700 kelvin’e (sıcak sarı ışık) ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, ışığın kar, sis veya toz gibi partiküllere nüfuz etmesini
kolaylaştırarak daha net bir görüş açısı sağlar. Görüşü iyileştiren her zaman maksimum ışık çıkışı değildir.

Operatör ayrıca ışık yoğunluğunu 0 – 2.900 etkin lümen arasında ayarlayabilir. Bu, örneğin başkalarına yakın çalışırken veya yüksek yansıma faktörüne sahip yüzeylere yakın çalışırken ışıkları kısmak için kullanılabilir.

“INTELLi light ®, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik esnek bir aydınlatma çözümü sunar. Güvenli bir Bluetooth ağı kullanılarak tasarlanmıştır. Bu, mevcut araçlar için bile kurulumunun kolay olmasını sağlayarak, tüm işlevleri ek kablolar olmadan elde edeceğiniz anlamına gelir. Yeni bir makine tasarımı için INTELLi light ® , makinenin kontrol sistemleriyle doğrudan iletişim kurarak aracın elektrik sistemini önemli ölçüde basitleştirmenizi sağlar.”

INTELLi light ® sistemini kontrol etmenin iki yolu vardır . Işık, akıllı bir cihazdaki bir uygulama veya basit bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bunlar farklı kullanıcılar için programlanabilir, ışıklar gruplandırılabilir ve yeniden gruplandırılabilir ve ışık yoğunluğu ve renk sıcaklığı ayarlanabilir ve kişiselleştirilebilir. Bu sistem operatöre gerçekten tam kontrol sağlar ve tüm çalışma ortamını iyileştirir.

“ INTELLi light ®, İsveç’teki test laboratuvarımızda zorlu testlerden geçti ve şu anda satılan binlerce lambayla sahada denendi. İncelemeler geliyor ve dünyanın dört bir yanındaki makine operatörlerinden gelen geri bildirimler net. Hiç kimse yenilikçi INTELLi light ® sistemini kurmadan önceki aydınlatmaya geri dönmek istemez. Michael, özellikle iş lambaları söz konusu olduğunda, artık tek bir beden herkese uymuyor,” diyerek sözlerini sonlandırıyor.

Çalışma Ortamı Lambalarında İddialı Marka; TYRI’nin INTELLilight® Modeli “Herkese Uyan Tek Beden”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın