CeMAT’a Kimler Katılıyor?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye temsilciliğini yürütmekte olduğumuz CeMAT Rusya Fuarı, 17-19 Eylül 2024 tarihleri arasında ziyaretçi kabul edecek. Bu yıl, geçmiş yıllardan farklı olarak, yerli firmalardan oluşan katılımcı grubuyla istif sektörümüzün sesini fuarda daha yüksek sesle duyurmayı planlıyoruz. Birçok tanıtım organizasyonu yapılacak olan fuar, yakın coğrafyamızdaki diğer fuarlarda yapacağımız etkinliklerin de başlangıcı niteliğinde. Moskova’daki Türk istif sektörü tanıtım organizasyonundan sonra Almatı, Taşkent, Aşkabat, Bişkek, Dubai, Kahire, Singapur, Filibe, Bükreş, Üsküp şehirlerinde düzenlenen istif, inşaat ve iş makinaları fuarlarında benzer organizasyonlar planlamaktayız.

DELI Group, entegre akıllı depo lojistik sistemleri ve ekipmanlarının araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, montaj ve devreye alma, satış sonrası hizmetler ve diğer intralojistik sistemler alanında uzmanlaşmış bir sağlayıcısıdır.
CeMAT RUSSIA 2024’te DELI Group, otomatik depo sistemleri (AS/RS) (raf sistemi, shuttle robotu, konveyör, asansör, vinç-stacker) ve WMS, WCS, ECS, API yazılımlarını tanıtacaktır.
“10 yılı aşkın gelişim sürecinde, malzeme depolama, yükleme ve boşaltma, esnek depo lojistiği alanlarında zengin bir deneyim kazandık ve bu deneyimi Rus meslektaşlarımızla paylaşmak istiyoruz,” diye belirtti DELI Group.

 

Zhejiang Jialift Warehouse Equipment Co., Ltd. – elektrikli depo ekipmanları ve elektrikli kaldırma platformları/makaslı kaldırıcılar konusunda araştırma, geliştirme, üretim ve satışı birleştiren yüksek teknolojili bir şirkettir.
Şirketin ana ürünleri elektrikli reachstackerlar, denge ağırlıklı forkliftler, kaldırma platformları/makaslı kaldırıcılar, AJV akıllı yönetimli araçlar ve daha fazlasıdır. Ekipmanlar Rusya da dahil olmak üzere 50’den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.
Jialift, çeşitli elektrikli ürünlerden 160.000’den fazla birim üretmiş olup, Çin’de satışlarda 2. sırada yer almaktadır (2023 yılında 1 milyar yuan’dan fazla satış).
Zhejiang Jialift Warehouse Equipment Co., Ltd. firmasının ürünleri ile 17-19 Eylül tarihleri arasında CeMAT RUSSIA 2024’te tanışabilirsiniz.

Akü pazarının lideri Suzhou Foberria New Energy Technology Co., Ltd., CeMAT RUSSIA 2024’te tahrik aküleri, elektrikli araç aküleri ve şarj cihazlarını tanıtacak.
2009 yılında kurulan Foberria, 15 yıldır tahrik aküleri üretmektedir. Foberria markasıyla kurşun-asit aküleri, lityum aküleri ve şarj cihazları geniş çapta tahrik gücü elde etmek için kullanılmaktadır. Bunlar arasında DIN standardına uygun PzS serisi ve BS standardına uygun DB serisi, özellikle forkliftler, vinç-stackerlar gibi endüstriyel uygulamalar için her türlü kullanımı destekleyebilmektedir.
FOBERRIA aküleri, yüksek teknoloji ve stabil performansları ile öne çıkmaktadır.

 

Türk endüstriyel ekipman üreticisi FADA Engineering, ilk kez CeMAT RUSSIA’da!
Şirket, lojistik, endüstriyel otomasyon, demiryolu sistemleri, otomotiv, enerji, gemi inşaatı ve daha birçok sektörü kapsayan projeleri 15 yılı aşkın bir süredir başarıyla gerçekleştirmektedir.
“Amacımız, bu sektörlerdeki müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak, onların sıkı gereksinimlerine uygun çözümler yaratmaktır.”
FADA Engineering, elektrikli ve akülü taşıma araçları (endüstriyel yüklerin fabrika içi lojistiği için platformlar), demiryolu ulaşım sistemleri, hava yastıklı taşıma araçları ve kalıp taşıma ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır.

CeMAT’a Kimler Katılıyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın