Clark, Li-Ion Yüksek Kaldırma Transpaletini Ürün Gamına Ekledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Clark, yeni PSX16 yüksek kaldırmalı transpalet için mevcut olan güç seçeneğiyle lityum iyon dağıtımına devam ediyor.

Katlanabilir binilebilir platforma ve yan koruma çubuklarına sahip olan PSX16 yaya tahrikli istifleyici, malların daha uzun mesafelerde ekonomik şekilde taşınmasının yanı sıra daha yüksek raf seviyelerinde malların depolanması ve alınması için uygundur.

Li-ion seçeneği, kolay kullanım ve düşük bakım gereksinimlerinin ara şarj kapasitesiyle birleştiği yoğun uygulamalar için özellikle kullanışlıdır.

PSX16, 1.600 kg yük kapasitesine, standart olarak servo direksiyona, kurşun-asit versiyonunda 375 Ah’ye kadar akü kapasitesine ve ayrıca yandan akü çıkarma sistemine sahiptir. Li-ion versiyonu, 205 Ah akü voltajına ve son derece kısa şarj sürelerine sahiptir.

Ünitenin kompakt boyutları ve küçük dönüş yarıçapı, alan açısından kritik çalışma alanlarında ve yaya kullanımında özellikle faydalıdır. Hem ayakta durma platformu hem de yan çubuklar katlanabilir özelliktedir. Yaya modunda, sürüş hızı azaltılarak hassas manevra imkanı sağlanmaktadır.

Güçlü kaldırma motoru ve orantılı hidrolik sistem, 5,8 m’ye kadar kaldırma yüksekliklerinde yüklerin sorunsuz ve hassas bir şekilde kaldırılmasını ve indirilmesini sağlar.

Güvenlik tedbirleri arasında viraj alırken devreye giren otomatik hız azaltma sistemi ve operatörün malları güvenli ve sarsıntı olmadan depolamasına ve almasına olanak tanıyan standart direk sönümleme sistemi yer almaktadır. Ergonomik yeke, sağ ve sol elini kullananlar için aynı derecede uygundur. Konsola entegre edilmiş ekran, pil şarj seviyesi, çalışma saatleri ve hata kodu mesajları hakkında bilgi sağlamaktadır.

Clark, Li-Ion Yüksek Kaldırma Transpaletini Ürün Gamına Ekledi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın