Clark, Li-Ion Yüksek Kaldırma Transpaletini Ürün Gamına Ekledi

Clark, Li-Ion Yüksek Kaldırma Transpaletini Ürün Gamına Ekledi

Clark, yeni PSX16 yüksek kaldırmalı transpalet için mevcut olan güç seçeneğiyle lityum iyon dağıtımına devam ediyor.

Katlanabilir binilebilir platforma ve yan koruma çubuklarına sahip olan PSX16 yaya tahrikli istifleyici, malların daha uzun mesafelerde ekonomik şekilde taşınmasının yanı sıra daha yüksek raf seviyelerinde malların depolanması ve alınması için uygundur.

Li-ion seçeneği, kolay kullanım ve düşük bakım gereksinimlerinin ara şarj kapasitesiyle birleştiği yoğun uygulamalar için özellikle kullanışlıdır.

PSX16, 1.600 kg yük kapasitesine, standart olarak servo direksiyona, kurşun-asit versiyonunda 375 Ah’ye kadar akü kapasitesine ve ayrıca yandan akü çıkarma sistemine sahiptir. Li-ion versiyonu, 205 Ah akü voltajına ve son derece kısa şarj sürelerine sahiptir.

Ünitenin kompakt boyutları ve küçük dönüş yarıçapı, alan açısından kritik çalışma alanlarında ve yaya kullanımında özellikle faydalıdır. Hem ayakta durma platformu hem de yan çubuklar katlanabilir özelliktedir. Yaya modunda, sürüş hızı azaltılarak hassas manevra imkanı sağlanmaktadır.

Güçlü kaldırma motoru ve orantılı hidrolik sistem, 5,8 m’ye kadar kaldırma yüksekliklerinde yüklerin sorunsuz ve hassas bir şekilde kaldırılmasını ve indirilmesini sağlar.

Güvenlik tedbirleri arasında viraj alırken devreye giren otomatik hız azaltma sistemi ve operatörün malları güvenli ve sarsıntı olmadan depolamasına ve almasına olanak tanıyan standart direk sönümleme sistemi yer almaktadır. Ergonomik yeke, sağ ve sol elini kullananlar için aynı derecede uygundur. Konsola entegre edilmiş ekran, pil şarj seviyesi, çalışma saatleri ve hata kodu mesajları hakkında bilgi sağlamaktadır.

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…