CONTINENTAL

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Continental’in üretmiş olduğu katı lastikler, yüksek darbe ve hasar riski olan yavaş araçlarda veya römorklarda zorlu uygulamalar için en iyisidir. Son derece kararlıdırlar, delinmeye karşı dayanıklıdırlar ve bakım gerektirmezler. Katı lastikler yüksek yükleme kapasitesine sahiptir ve son derece ekonomiktir. Bu nedenle forkliftler, havaalanı araçları, ağır hizmet taşıma araçları, yandan yüklemeli forkliftler, platform kamyonları ve diğer endüstriyel araçlar için idealdirler. Özellikle hava ve deniz limanlarında, lojistik merkezlerde ve endüstriyel uygulamalarda bu lastikler kullanılmaktadır. Temiz çevrenin önemli olduğu endüstriler (örneğin gıda ve ilaç endüstrisi), iz bırakmayan versiyondan (Clean Solid Tyres) faydalanır: Aynı zamanda çok stabildirler, delinmeye karşı dayanıklıdırlar ve uzun bir hizmet ömrüne sahiptirler. Ancak buna ek olarak, özellikle temiz bir endüstriyel ortamda minimum zemin işaretlemesi için tasarlanmıştır.

Continental iki yapı türü sunuyor: Süper Elastik Lastikler ve Bant Üzerine Bastırılan Lastikler.
Süper Elastik Lastikler: Gömülü boncuk tellerine sahip taban, optimum kenar uyumu sağlar. Süper elastik Continental Süper Elastik(CSE) Lastikler, endüstriyel pnömatik lastik jantlarına uyacak şekilde geliştirilmiştir. Kesilme ve aşınmaya karşı yüksek dirençli bileşiğe sahip bir sırttan oluşurlar. Yüksek sönümleme özelliklerine sahip yastık bileşimi, düşük yuvarlanma direncine ve düşük sıcaklık oluşumuna yol açar. Gömülü boncuk tellerine sahip taban, optimum kenar uyumu sağlar; yan duvar, kesilmeye ve aşınmaya karşı son derece dayanıklı bir bileşim ile donatılmıştır. Bu özellikleri ile CSE Lastikleri, özellikle forkliftler (yük ve direksiyon simidi) ve kısa mesafe taşımacılığı için uygundur. Özellikle yüksek kesim potansiyeline sahip alanlarda Continental Süper Elastik Lastiklerin uzun süre dayanacak şekilde üretildiğini iddia edeceksiniz.

Bantlara Basma (POB) Continental Elastik Baskı Bantları (POB) iki versiyonda mevcuttur:
Çelik tabanlı POB ve çelik tel takviyeli POB: Elastik çelik bazlı Bastırmalı Bantlarımızla ultra ağır yükler için mümkün olan en küçük boyutları sunuyoruz. Bu lastikler, vulkanize edilmiş kauçuk yastıklı çelik bir halkadan oluşur. Bu yapı, iyi bir ısı dağılımı (çelik halka aracılığıyla) ve kauçuğun çeliğe olası en iyi yapışmasını sağlar. Continental’ın çalma tabanlı POB’ ları, hız ve yük potansiyellerinden tam olarak yararlanıldıklarında bile olağanüstü kilometre performansına sahiptir. Güçlü çelik halka, kolay montaj anlamına gelir. Ayrıca çalma tabanlı POB’lar, yan duvarlar ve jant için gerçek koruma sağlar. Çelik tel takviyeli Elastik Basma Bantları birkaç tel göbeğine sahiptir.

Çelik tel takviyeli Elastik Basma Bantları birkaç tel göbeğine sahiptir. Bu teller, özel bir sert, sert kauçuk bileşiminden yapılmış bir lastik tabanına yerleştirilmiştir. Bu kanıtlanmış tasarım, dikkate değer ölçüde yüksek yük kapasitelerine izin verir. Ek olarak, çelik tel takviyeli Continental POB’ların farklı taban yapıları mevcuttur: silindirik, merkeze bölünmüş ve ofset bölünmüş.
Özetle: Hasara karşı son derece dayanıklıvve yüksek yük taşıyan Pres Bantlarımız, kağıt endüstrisindeki forkliftler, limanlardaki treylerler ve ayrıca yüksek kesim potansiyeli olan alanlar için mükemmeldir.

CONTINENTAL

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın