Cumhuriyetin 100. Yılını Kutlama Etkinliğinde; ENOSAD ve ROBODER Ortaklığı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümü nedeniyle Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD) ve
Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği (ROBODER) ortaklığı ile 24
Ekim 2023 tarihinde Sabancı Üniversitesi – Sabancı Gösteri Merkezi’nde “Cumhuriyetin 100. Yılını Kutlama Etkinliği” gerçekleştirildi.

ENOSAD Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Atıl ve ROBODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Ali Şen’in açılış konuşmalarıyla başlayan 100. Yıl kutlama programında üniversitelerden davetli konuşmacılar yer aldı.

Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fuat Keyman “Küresel Lider Olarak Atatürk: Vizyon, Geçerlilik, İtibar” konulu sunumunda geçmişten günümüze Türkiye tarihinde önemli noktalara değinerek Atatürk ve modern Türkiye’nin inşası, 100. Yılında Türkiye ve gelecek vizyonu üzerine anlatımını gerçekleştirdi.

Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevtap Demirci, “Milli Mücadeleyi Taçlandıran Belge Lozan” konulu anlatımında Lozan’a giden süreç ile bu süreçte yaşananlar ve günümüze yansımaları üzerine anlatımını gerçekleştirdi.

ENOSAD ve ROBODER üyeleri ile sektör paydaşları, akademisyenler ve misafirlerin dinleyici olarak katıldıkları program, davetli konuşmacılara hediye takdimi ve ülkemizin nice 100 yıllara erişmesi dilekleriyle ile son buldu.

Cumhuriyetin 100. Yılını Kutlama Etkinliğinde; ENOSAD ve ROBODER Ortaklığı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın