DALYA’NIN HEYECANI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konfüçyüs’ün çok sevdiğim bir lafı var. “Okudum, unuttum; gördüm, hatırladım. Yaptım, öğrendim.” Her ne kadar reklam ve yayıncılık sektöründe 29. yılımı solukluyor olsam da istif ve iş makinaları sektörünün duayen ismi Sadi Güler’in yanında her gün sektöre dair yeni şeyler öğreniyorum.

Ekibimle birlikte, istif ve iş makinaları sektörünün derinliklerine doğru adım adım yol alıyoruz. Bir yandan 100. sayımızın heyecanını yaşarken diğer yandan istifmaterialhandling.com internet sayfamızı sektörün en önemli haberleşme ve iletişim platformlarından biri haline getirmek için yoğun bir çaba içerisine girmiş bulunuyoruz.

Bundan böyle istifmaterialhandling.com da ulusal ve uluslararası markaların Linde’den Still’e, İmov’dan Lonking’e , Hyster’den THV’ye, Clark’tan Yale’ye, Heli’den Doosan’a, Rolls’ten Alelion’a, Esan Akü’den İnci Akü’ye, Ceylift’ten Sanica’ya, Hyundai’den FKK’ya, Alfa’dan Hoppecke’e, Mutlu Akü’den Yiğit Akü’ye ve daha bir çok markanın haber içeriklerini fabrikalarında yeni piyasaya sürülmek üzere olan ürün/hizmet bilgilerini yeni geliştirilen modellerinin teknik özelliklerini ve görsellerini bulabileceksiniz.

İstif Material Handling Dergisinin 23 yıldır sektörünün en popüler dergisi olmasına yakışır bir şekilde sektörde ki tüm yenilikleri sizlere aktarmak, kamuoyu ile paylaşmak bize apayrı heyecan katıyor.

Kasım ayında WIN fuarındaydık. Standımızdan iyi izlenimlerle ayrıldık. Sanica, Pegasolift, Hoppecke/Erikoğlu, Global Group, Gama Akü, Uzman Forklift, Özismak, Simer Lift, Tc lift, Bas Akü, Birikim Pil, Emes Teker gibi sektörün çok önemli firmalarıyla birlikte sektöre dair güzel paylaşımlara, tanışmalara, ticari anlaşmalara şahit olduk. Sektörün geleceği adına daha mutlu ve umutlu olduk.

Sektörün kalbi şimdi ufak ufak bu yıl Antalya’ya taşınmış olan Komatek fuarı için atmaya başlamış bulunuyor. 09 Mart’ta Antalya Komatek fuarında biz de yerimizi ayırttık. Standımızda misafirlerimizi ağırlayacağız. Nasipse Mayıs ayında da Bifaş’ın İzmir fuarında sektör temsilcileriyle görüşme, buluşma imkanımız olacak.

Çok kıymetli sektör temsilcileri!

Unutmayınız ki; İstif Material Handling Dergisi’de fuar standı kadar etkili bir reklam, iletişim ve tanıtım aracıdır.

Firmanızın, markanızın faaliyetleri konularında gerek online gerek gerek dergi sayfalarımız siz sektör firmaları için daima açıktır. Sektörü ilgilendiren her konuya sayfalarımızda yer vermek boynumuzun borcudur.

Sağlıklı bir yaşam, bereketli kazançlar sizinle olsun.

DALYA’NIN HEYECANI

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın