Derginiz 23 Yaşında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada güç dengelerinin değişmesi için büyük olayların yaşanması gerekir. Tarihte de bu hep böyle olmuştur. Dünyayı sarsan bu pandemi salgını ise bize dünyanın dengelerinin bozulduğunu ve yeni satranç tahtasının kurulacağını haber veriyor.

Elimizde olsa hepimizin tarihten silmeyi arzuladığı, yılların yüz karası 2020 giderken pandemi salgınını 2021 yılına bakiye olarak devretti. Bu illet virüs ile mücadeleye rehavete kapılmadan devam edeceğiz.

Elbet bu günler de geçecek yıllar sonra insanlarımız 2020 yılını anlatırken hangi cümleleri sarf edecek acaba?

Dergimizin 2020 yılı son sayısı yine birlikteyiz…

22 yıldır Türkiye forklift ve İstif makinaları konusunda bir otorite ve sektörünün nabzını elinde tutan Derginiz İstif-Material Handling artık 23 yaşına girdi.Her sayıda kendi özünü değiştirmeden renklenen, yenilenen, sadık okuyucu kitlesi ile sektörün medya gücü ve 1 numarası.

Editoryal misyonu daima geleceği ,geçmişin üzerine ekleyerek çoğaltmak olan Material Handling ekibinin yurt içinden ve yurt dışından özenle derlediği haberleri, röportajları, yayınladığı firma reklamları ile Forklift ve İstif makinaları sektörünün son 22 yıldaki gelişimini ve değişimini gösteren adeta bir “YILLIK ANSİKLOPEDİ” niteliğinde.

Sektörüne daha iyiyi, daha çok seçeneği sunmaya devam etmeye kararlı, okuyucu sadakati çokyüksek olan ve okurlarının sevdiği bir marka haline gelen İstif-Material HandlingDergisi 23 yaşına adım atmanın heyecanıyla yurtta ve dünyada sektörle ilgili gelişmelere okuyucularına sunmaya devam edecek.

Bilindiği gibi İstif-Material Handling Dergisi yayıncılık etik ve ilkelerinden asla taviz vermeden, gücünü siz değerli okuyucularından almaktadır. Daha öncede yazılarımızda belirttiğimiz gibi hiç bir kurum ve kuruluşa, herhangi bir holdinge ve bir derneğe sırtını dayamamış olan dergimiz 1998 yılından beri kendi gücü nispetinde yayın hayatını sürdürmeye devam etmekte ve bunu ilelebet sürdürme kararlılığında ve azmindedir.

Material Handling Dergisini bu günlere gelmesini sağlayan okurlarımıza yürekten teşekkür ederiz.

Sektörümüzde güzel haberler peş peşe geliyor.

Geçen sayımızda haberini verdiğimiz Yerli üretim hedefi ile Endüstriyel Akü pazarına giriş yapan ESAN AKÜ, firmasının yanı sıra yerli üretim olan Sanica İstif makinalarının üretici firması Fatinoğlu Holding İtalya’nın Pegasolift firmasını satın alarak Akhisar’daki tesislerinde üretime başlayacak. Pegasolift artık “Türk Malı”.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Derginiz 23 Yaşında…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın