DOOSAN’ dan Yeni Dizel Forkliftler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doosan, dört tekerlekli dizel motorlu denge ağırlıklı forkliftlerin geliştirilmiş bir değer aralığı olan NXS serisini piyasaya sürdü.

Yeni hat, ağır hizmet uygulamaları için yüksek özellikli D25S-9 ile ara sıra kullanıcılar için ekonomik D25NXP serisi arasında konumlandırılmıştır.

Euro Stage V ile tamamen uyumlu olan NXS serisi, premium D25S-9 modellerinde kullanıldığı gibi Doosan‘ın G2 motoruyla çalışır ve 2 ila 3 T aralığında bir kapasiteye sahiptir.

Yeni serinin önemli oranda maliyet tasarrufu sağlayan standart özelliği, operatörün göreve en uygun performansı seçmesine olanak tanıyan çoklu tork işlevidir. ECO modu, yakıt tüketimini en aza indirerek gereksiz hızlanmayı azaltır; yüksek mod, ağır işlerin taleplerini karşılamak için güç çıkışını artırır ve stand- art mod, çıktıyı günlük görevlere uygun seviyelerde tutar.

Ergonomik anlamda bakıldığında yeni NXS serisi; daha az gürültülü kabin içi tasarımı, tam olarak ayarlanabilir süspansiyonlu koltuğu ve daha güvenli manevralar için tasarlanan farkındalığı yüksek görüş açısı özelliklerine sahiptir.

NXS serisi, bakım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş açık kaput açısı, motora kolayca erişilmesini sağlamakta aletsiz çıkarılabilen yan kapak ise erişimi kolaylaştırmaktadır. Ek olarak, elektronik bileşenler basitlik için merkezileştirilmiştir.

DOOSAN’ dan Yeni Dizel Forkliftler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın