Dünyanın En Güvenilir ve Etkili PATLAMAYAN LASTİK TEKNOLOJİSİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TYRFIL Türkiye distribütörlüğünü FKK Güney Oto Lastik Takoz San.Tic. A.Ş yaptığı patlamayan lastik teknolojisinde güvenilir ve etkili bir ürün olan Tyrfil’i tanıyalım.

Tyrfıll Nedir ?

Tyrfil lastiklerin içine basılan amortisör gibi hareket eden esnek ve dayanıklı bir dolgu maddesi olup lastik patlakların tamamen ortadan kaldırır.Dolguya iç lastikli lastiklerden farklı olarak Tyrfil dişli ya da basınçlı herhangi bir arazi lastiğini işlemek için istege uygun hale getirilebilir.Tyrfil en yaygın olarak kiralık sanayi ekipmanları,askeri,inşaat,madencilik,hafriyat,demir,çelik,hurda ve malzeme taşıma uygulamalarında kullanılmaktadır.

TYRFIL’IN TANITIMI

Tyrfil sabit basınçla havalı lastiklere enjekte edilen iki bileşkeli sıvı üretandır.20 derecenin altında olmayan bir sıcaklıkta gerekli zaman müddetinde Vulkanizasyonundan sonra,Tyrfill, havalı lastiğin esnekliğini sağlayan yumuşak,esnek elastomer haline gelir.

Tyrfil ile doldurulmuş lastik teker,boyutuna göre doğru yüklenme oranına maruz olduğu ve müsaade edilebilen her yerde yüksek hızda sürekli çalışabilir.kısacası; tekerin döndüğü ve karın aktığı müddetçe,Tyrfil “ekonomi” demektir.

Tyrfil,önemsiz bakım maliyeti ve duruş,daha iyi yakıt kilometresi,maksimum lastik ömrü ve Tyrfil ile doldurulmuş lastiğin optimum çekme ve kayma direncinden dolayı daha iyi lastik demektir.

Eğer patlak,zamanından önce tahrip olmuş lastik teker,iş makinası duruşu ve işgücü kaybından dolayı para kaybediliyorsa Tyrfil’e ihtiyaç var demektir.

Tyrfil iş makinası tekerini patlamaz hale getirir.Tyrfil,havalı lastik tekerini içindeki havanın tamamını sabit basınçlı yumuşak,esnek bir üretan lastiği ile değiştirir.

Daha fazla bilgi için:

www.fkk.com.tr

www.tyrfil.com.tr

Dünyanın En Güvenilir ve Etkili PATLAMAYAN LASTİK TEKNOLOJİSİ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın