ELS Lift Platform Günleri’nde Boy Gösterdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Personel yükseltici platform sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan ELS Lift, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği EL19, RT12-E ve yeni versiyon AE15’i Platform Günleri 2022’de görücüye çıkardı. Sektör temsilcilerinin katılım gösterdiği organizasyonda yenilikler büyük ilgi gördü.

İkincisi düzenlenen Platform Günleri; 25-26 Kasım’da İstanbul Tuzla’daki Autodrom’da Platformder ve Hybrid İletişim iş birliği ile gerçekleştirildi. Personel yükseltici platform sektörünün önemli temsilcilerinin katılım gösterdiği etkinlikte ELS Lift, yedi numaralı stantta yerini aldı.

Tüm sektörü buluşturan bu etkinlikte yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ELS Lift’in Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak: “Etkinlik personel yükseltici platformların güvenli kullanımı ve sektörün trend konusu yeşil teknoloji başlıkları çevresinde gerçekleşti. Bu sene etkinliğin interaktif yapısı sayesinde yeni ürünlerimizin lansmanını yapma fırsatı da yakaladık. Standımıza ve ürünlerimize olan ilgiden oldukça memnun kalarak etkinliği sonlandırdık. Satın alma görüşmeleri devam eden müşterilerimiz ile süreçler sonlandırılarak, sıcak satış yapma imkânı elde ettik. Her açıdan verimli geçen bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Değişen Dünyaya Ayak Uyduran Yenilikçi Çözümler

Organizasyonda görücüye çıkardıkları yenilikçi ürünler hakkında bilgiler veren ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak; “Platform Günleri’nde bir araya geldiğimiz ziyaretçilerimize, piyasaya sunmaya hazırlandığımız yenilikçi ürünleri tanıtırken aynı zamanda mevcut ürünlerimizde devreye aldığımız geliştirmeleri yakında tanıtma fırsatı bulduk. EL serisi makaslı platform serisinin son üyesi olan EL19, iç ve dış alan kullanımlarında maksimum verimlilik sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. 19 metre çalışma yüksekliği, dar alanlarda hareket imkânı sunan 1,20 m şasesi ve 500 kg kaldırma kapasitesi ile sınıfının öne çıkan makinesi olarak yerini almaya hazırlanmaktadır. Bir diğer yeni ürünümüz ELS Lift RT makaslı platform, yeşil dönüşüm stratejisine uygun olarak güç kaynağını akülerden sağlayan ve sıfır emisyonlu bir makine olarak geliştirilmiştir. Sıfır emisyon özelliğinin sunmuş olduğu iç mekân kullanımına uygunluk ve rakiplerine oranla platform genişliğinin daha fazla olması sebebiyle RT12-E, yükseğe erişim ihtiyacı duyulan her alanda kullanıcısına verimlilik sağlamaktadır. Rakiplerinde opsiyonel olarak sunulan hızlı şarj özelliği ve denge ayakları bu üründe standart olarak sunulmaktadır.

Son olarak, AR-GE geliştirmeleri sürdürülen eklemli personel yükseltici platform kategorisindeki 15 metre çalışma yüksekliği ve 8,65 metre yatay erişime sahip AE15 için yeni bir geliştirme piyasaya sunuldu. Ürünün kontrol sisteminde değişikliğe giden ELS Lift, makinede daha önce meydana gelmiş olan arıza kayıtlarının tutulduğu, anlık hataların görülebildiği diagnostic center display sayesinde, makine parametrelerinin kontrollerini gerçekleştirmeyi ve gerekli kalibrasyonların yapılmasına olanak sağlamaktadır. Makinede standart olarak bulunan bu ekran, teknik servis faaliyetlerindeki zaman kayıplarının önüne geçmektedir. Örneğin bu ekran sayesinde, herhangi bir yardımcı ekipman kullanmadan bir kablo bağlantısının kopup kopmadığı analog ve dijital sinyallerin kontrolü ile tespit edilebilir.” ifadelerini kullandı.

ELS Lift Platform Günleri’nde Boy Gösterdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın