EMES TEKER Yeni Ürünleriyle WIN EURASIA’daydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fuar izlenimleriyle ilgili konuştuğumuz EMES Teker Satış ve Pazarlama Yöneticisi Çağın KAYMAZ şu bilgileri aktardı.

“10 – 13.11.2021 tarihleri arasında Win Eurasia Fuarı 7. Salon A200 nolu standımızda Yeni ürün serimiz olan “HQP” “Akülü İstif Makinesi Tekerlekleri ve Transpalet Tekerleklerimizin” tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

Yüksek Kalite Poliüretan kaplı bu tekerlerimizin tamamı İstifleme makinalarında kullanılmaktadır. Yüke karşı hız açısından yüksek performans gerektiren İstif Makinalarında kullanım için idealdir. HQP Gürültü azaltma ve titreşim sönümleme yoluyla tüm yüzeylerde çok daha iyi bir tutuş sağlamaktadır.

EMES, 1998 yılında kurulduğu ilk günden beri, tekerlek ve tekerlek teknolojilerinde “gelişim” anlamına geliyor. Fabrikamız bünyesindeki Poliüretan üretim hattımıza ek olarak, Yüksek Kalite Poliüretan üretimi için yeni yatırımlar yaparak üretim alanımızı genişletmiş ve son tüketiciye ürünün en üst düzey kalitede ulaşması adına önemli test makinelerine de yatırımlar yapılmıştır. Bu ürünlerde dışa bağımlılığın azaltılması amaçlı çalışmalarımızı son hız sürdürmekteyiz.Bu özel ürünün Yerli üretim olarak vücut bulması adına hem üretim makinelerimizde hem de sahada test çalışmalarını yapmaya aralıksız devam etmekteyiz. EMES olarak yapılan bu yatırımlar çerçevesinde diğer tüm ürettiğimiz ürünlerimizde 65 ülkeye gerçekleştirdiğimiz İhracata ek olarak, İstif Makinası Tekerlek grubunda da Dünya pazarlarından pay almak için her türlü gayreti göstereceğiz.”

 

EMES KÜRESEL BİR MARKA OLMA YOLUNDA

60’ı aşkın ülkeyi dolaşan kalite

EMES Teker olarak nüfusu 82 milyona dayanan, G20 üyesi bir ülke olan Türkiye’nin sektöründe en önemli markalarından biri. Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika pazarları başta olmak üzere 60’ı aşkın ülkeye ihracat yapıyor. Sektörü yakından takip ediyor, vizyonuyla teknolojilerini birleştirerek innovatif çözümler geliştiriyor.

Uzak ya da yakın, hangi ülkeden olursa olsun müşterilerini dinleyerek, müşteri odaklı hizmet anlayışını, esnek üretim modeliyle harmanlayarak oluşan ihtiyaçlara özgü çözüm ve hizmetler sunmakta. Bu yüzden bugün kalitesi dünyayı dolaşıyor. Sürekli yeni ülkeler, yeni sektörler EMES Teker ile tanışmakta. Yeni ülke ve yeni sektörlerin EMES Teker ile tanışmaları için sürekli fuarlara katılıyor.

Satış öncesi olduğu gibi üretim ve satış sonrasında da genç ve dinamik ekibiyle müşterilerinin mutlak memnuniyeti için daima diyalog halinde bulunuyor. Şirket iletişim politikası gereği bu diyaloğu diri tutmak adına sektör fuarlarını önemsiyor.

EMES TEKER Yeni Ürünleriyle WIN EURASIA’daydı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın