Endüstriyel Lastiklerde Üç Güçlü Marka: CONTINENTAL, GENERAL TIRE, BARUM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Continental’in katı lastiklere yönelik üç markalı stratejisi, farklı endüstriyel uygulamalar ve müşteri gereksinimleri için özel olarak tasarlanmış sağlam dolgu lastikler portföyü sunan mevcut Continental ve General Tire süper elastik serilerinin yanı sıra Barum Industry’nin de piyasaya sürülmesiyle tamamlandı. Continental markası, yüksek yoğunluklu uygulamalar için geniş bir premium lastik yelpazesi sunar; General Tire markası orta yoğunluklu uygulamaları kapsar ve Barum markası ise düşük yoğunluklu uygulamalar için en uygun olanıdır ve Continental Ticari Özel Lastikler kapsamında farklı
müşteri segmentleri için ideal lastik çözümünü sağlar.

Barum: Kısa çalışma döngülerinde performans kalitesi için ideal seçenek

Tamamen yeni Barum Industry yekpare lastik, özellikle yüksek maliyet bilinci ve kısa çalışma döngüleri olan uygulamalar için uygundur. Barum lastikleri, düşük kullanımlı filolar veya forkliftlerini yalnızca ara sıra kullanan operasyonlar için özel olarak yeniden tasarlandı. Bu uygulamalar için Barum Industry lastiği taviz vermeden gerekli performansı sağlayacaktır.

Çeşitli çalışma yoğunluğu seviyelerine uyacak eksiksiz bir katı lastik yelpazesi

Uygulama yoğunluğuna uygun doğru lastiğin seçilmesi, filo operasyonlarında lastik değiştirme maliyetlerini yönetmenin anahtarıdır. Artık tüm endüstriyel uygulamalarda forklift operatörlerine uygun maliyetli bir çözüm sunmamıza olanak tanıyan üç katmanlı bir marka portföyümüz var. Pazar lideri Continental SC20+, en zorlu, yüksek yoğunluklu uygulamalara ve çoklu vardiya modellerine sahip kullanıcıların tercih ettiği lastik olmaya devam edecek; Genel Lastik Kaldırıcı, genel depolama gibi orta yoğunluktaki uygulamalar için en uygun çözümdür ve Yeni Barum Endüstrisi bunu tamamlamaktadır.

Endüstriyel Lastiklerde Üç Güçlü Marka: CONTINENTAL, GENERAL TIRE, BARUM

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın