Enka Tüm Gücüyle Deprem Sahasında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enka Yetkilileri yapmış oldukları açıklama ile kamuoyuna bilgi verdiler. Ülkemizin depremden etkilenen tüm illerinde, ekiplerimizle, AFAD ve diğer kamu kuruluşlarıyla irtibat halindeyiz. Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda arama-kurtarma çalışmalarında kullanılmak üzere makine ve ekipmanı sahaya ulaştırdık.

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere su, kuru gıda, kıyafet ve hijyen setlerinden oluşan ilk parti yola çıktı.

Ardından konaklama ekipmanı, ısıtıcı, jeneratörler ve ENKA Vakfı İstinye Kampüsü’nde toplanan diğer ihtiyaç malzemeleri bölgeye koordineli olarak ulaştırılmaktadır.

ENKA ailesi olarak Vakfımız, iştiraklerimiz ve projelerimizle, acil müdahale dönemi ve sonrasında bölgede yaşamın tekrar kurulmasında vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yaşadığımız bu zorlu günleri, dayanışma içinde birlikte aşacağız.

ENKA İstinye Kampüsümüzde kurduğumuz ENKA Deprem Yardım Koordinasyon Merkezi, bugün itibarıyla günlük 3 tır yükleme kapasitesine ulaştı!

Koordinasyon Merkezimiz, ENKA çalışanları, projeleri, iştirakleri, okulları ve tüm paydaşlarından gelen yardım malzemeleri ve ekipmanı saat 23:00’e kadar kabul etmekte ve merkezin envanterine işlemektedir.

İlgili yerel idareler ile iletişim halinde olan Merkez, ENKA tırlarını deprem bölgelerine ulaştırmak için hummalı çalışmalarına devam edecektir.

Enka Tüm Gücüyle Deprem Sahasında

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın