EP EQUIPMENT’in Kadınlar Günü Farkındalığı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstif Material Handling Dergisi olarak Kadınlar Günü vesilesiyle sektörümüzde kadın istihdamını önceleyen kuruluşlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz.

Bugün burada EP Equipment’da, dünya çapında çalışan, lider ve büyüyen endüstrilerde çalışan, dünya çapında kadınları desteklemekten gurur duyuyoruz. Bir materialhandling üreticisi olarak EP Equipment, dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimizdeki iş gücümüzde kadın çoğunluğu olan başka hiçbir şeye benzemez.

EP’nin kuruluşundan bu yana, cinsiyet eşitliğinin DNA’sı markada köklü olmuştur. EP’nin kurucusu John He, şirketi 1993 yılında üç ortakla birlikte kurdu. Çekirdek dört, iki erkek ve iki kadın, işin merkezinde eşitlik için olumlu bir çalışma ortamı yarattı.

Şimdi 2023 yılında, sadece İthalat ve İhracat ekibimizde, ekibimizin% 51,6’sı kadındır ve Uluslararası pazarlama ekibimizde% 71,4 ile daha da yüksektir.

“EP Equipment, kadınların profilini yükseltmek ve kadınların malzeme taşıma endüstrisinde zayıflatılmasını engelleyen bilinçsiz cinsiyet önyargılarının etkisini ortadan kaldırmak için gururla hareketin bir parçasıdır.” diyor EP Group kıdemli Başkan Yardımcısı Sang Tian.

Tüm departmanlarımızda çalışan inanılmaz women birkaçıyla EP ile çalışma deneyimleri hakkında konuşmak için biraz zaman ayırdık.

EP EQUIPMENT’in Kadınlar Günü Farkındalığı!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın