Esan Akü Kadın Çalışan Oranını %50’ye Çıkarıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Firma tarafından kadınlar günü münasebeti ile bir duyuru yayınlandı. Sektör paydaşları ile paylaşıyoruz. ”Tüm ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinin açtığı yaraları hala hissediyoruz. Bugün, yarınlar için umudumuzu yeşertebiliyorsak birlikteliğimizden aldığımız güç sayesinde.”

Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi, “Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir.”

Esan Akü olarak kadın istihdamını destekliyor ve kadınların her işi yapabileceğine inanıyoruz. Otomotiv sektöründeki beyaz yaka kadın çalışan istihdamının ortalama %25 oranında olduğunu biliyor ve #KadınlarHerYerde temasıyla beyaz yaka kadın çalışan oranımızı %35’ten %50 oranına çıkarmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çünkü; olduğu yere yakışan, hayata karışan, kendisiyle yarışan, zorluklarla dövüşen, kaçmayan, korkmayan, bıkmadan inatla tekrarlayan, yorulmadan daima üreten, seven, sevilen, inanan ve inandıran tüm kadınlar değer görmeyi hak ediyor.

Kadınlar sadece ev işleri veya çocuk bakımı gibi işlerde değil, tüm alanlarda başarılı olabileceğini biliyoruz. Esan Akü olarak Endüstriyel Akü Grubu’nda da kadının gücünü arkamıza alarak sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Esan Akü Kadın Çalışan Oranını %50’ye Çıkarıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın