F.Aydın: ‘Platform Bilinci Yeterli Değil’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın Vinç Kiralama’nın kurucusu Fatih Aydın, Platform Günleri’nin ardından İstif Materiail Handling’e özel acıkmalarda bulundu. Platform sektörünün gelişmeye açık olduğunu ve bu konuda önümüzdeki yıllarda büyük gelişmeler kaydedileceğini aktaran Aydın; “Platform kullanımının yeterli sayılara ulaşmadığı ve platform kullanma bilinci daha oturmadı. Oysa özellikle şantiyelerde ölümlü iş kazasının en önemli sebebinin yüksekten düşmek olduğunu düşünürsek platformların ne kadar faydalı olduğunu söylememize gerek olmadığını düşünüyorum.

Bir yandan da artan işçilik maliyetleri ve zamanla yarışı hesaba kattığımızda da platform kullanmak zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesine yarayacak.” dedi.

Platformder tarafından düzenlenen Platform Günleri hakkında da değerlendirmelerde bulunan Fatih Aydın; “Platform Günleri’nin bu yıl ikincisini gerçekleştirdik. Soğuk hava dışında hiçbir şikayetle karşılaşmadım. Katılımcılar ve ziyaretçilerimiz gayet memnun kaldılar. Aynı zamanda gelen ziyaretçilerimizden önümüzdeki yıl Eylül ayında düzenlemeyi planladığımız Platform Günleri’ne şimdiden katılmak yönünde talepler aldık. Katılımcılar yeni ürünlerini son kullanıcı ve kiralamacı firmalara daha rahat ve samimi bir ortamda tanıtma fırsatı buldular. Firmamız adına da etkinliğin kazanımı, inceleyip faydalı bulduğumuz bazı platformlara 2023 yılında yatırım yapma kararı alıp sipariş vermek oldu.” ifadelerini kullandı.

Aydın Vinç Kiralama (AVK) Hakkında

Türkiye’de vinç ve platform kiralama firmaları arasında öncü firmalardan olan Aydın Vinç Kiralama 1997 yılında kuruldu. AVK, sektör tecrübesi 80’li yıllardan günümüze kadar gelen ve çeyrek asırdan fazla bilgi ve birikimiyle ülkemizin birçok noktasında hizmet veriyor. Türkiye ekonomisine hem istihdam sağlayarak hem de katma değeri yüksek projelerinde yer alarak önemli katkılarda bulunuyor.

F.Aydın: ‘Platform Bilinci Yeterli Değil’

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın