Fada Mühendislik, Ventor Technologies ile Polonya’ya Açılıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fada Mühendislik, Polonya’da faaliyet gösteren Ventor Technologies’in satış temsilcileri Patryk Orlański ve Gracjan Wolny’nin fabrikalarını ziyaret ettiğini duyurdu. Ziyarette, Fada’nın ürettiği ön teker dümenli otonom transfer arabalarının Polonya ve civarı bölgelerde satışı konuşuldu. Otonom transfer arabalarını yerinde inceleyen Ventor temsilcileri, kendi pazarlarında ağır tonajlı iş yapan firmalara satma fikrindeler. Firmalar, arabaların transformatör, demir-çelik, nükleer santral, demiryolu, enerji, petrol-doğal gaz, savunma gibi sektörlere pazarlanabileceğini düşünüyor. Fada Mühendislik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları aktardı:

“Son zamanlarda üretim sahamızda gerçekleştirilen bir toplantıda, saygıdeğer iş ortaklarımız Patryk Orlański (Ventor Technologies Satış Müdürü) ve Gracjan Wolny’yi (Ventor Technologies Satış Mühendisi) ağırlamaktan onur duyduk. Toplantı, transfer arabalarımızın ayrıntılarını ele almak ve işbirliği için gelecek perspektiflerini keşfetmek için eşsiz bir fırsat sağladı.

Ziyaret sırasında yapılan tartışmalar, mevcut işbirliğimizi geliştirme ve ortak büyümeyi sürdürme stratejileri oluşturma üzerine odaklandı. Her iki taraf da iş geliştirme konularında verimli diyaloglara katılarak, potansiyel genişleme ve yenilik alanlarını belirlemek için bir araya geldi.

İsmail Hakkı Akyüz(CEO) “Patryk Orlański ve Gracjan Wolny ile ilişkimizi güçlendirmekten memnuniyet duyuyoruz,” diyerek, bu tür işbirliklerinin organizasyonel başarıyı itmek için ne kadar önemli olduğunu vurguladı. “Onların görüşleri ve katkıları, gelecekteki çabalarımızı şekillendirmede önemli rol oynamaktadır.” dedi.

Ziyaret, sadece karşılıklı işleyişlerimizi daha iyi anlama fırsatı sunmakla kalmadı, aynı zamanda fikir ve en iyi uygulamaların değişimine yönelik bir platform olarak da hizmet etti. Endüstride evrilen pazar dinamiklerini başarıyla yönlendirmek için güçlü ortaklıklar kurmanın önemini vurguladı.

Bu verimli etkileşimi kolaylaştırdığı için Ventor | Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu | maszyny do obróbki plastycznej blachy’ye içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Destekleri, anlamlı etkileşimleri kolaylaştırmak ve endüstriyel sektörde yeniliği teşvik etmek açısından çok değerli olmuştur.
İleriye bakarken, işbirliği ilişkilerini beslemeye ve büyüme ve ilerleme fırsatlarını takip etmeye kararlı kalıyoruz. İş ortaklarımızın ortak vizyonu ve fedakarlığı ile, tüm paydaşlar için kalıcı değerler yaratma ve yeni kilometre taşlarına ulaşma konusunda kendimize güveniyoruz.”

Fada Mühendislik, Ventor Technologies ile Polonya’ya Açılıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın