FKK Güney Oto’dan Maden Türkiye Çıkarması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yıl onuncusu düzenlenen, kısa adıyla Maden Türkiye, tam adıyla Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 15-18 Aralık tarihleri arasında yapıldı.

Fuarın en hareketli stantlarından biri FKK Güney Oto’daydı. FKK Güney Oto ziyaretçilerine, mevcut ürün ve yenilikleri hakkında etkileyici sunumlar yaptı. Şirket yetkilileri ziyaretçi sayısından çok memnun olduklarını, bundan dolayı da tüm müşterilerine, üniversitelerde Maden Mühendisliği alanında çalışmalar yapan tüm akademisyenlere ve öğrencilere, tüm sektör paydaşlarına teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

FKK Güney Oto, 2-5 Mayıs 2024’te düzenlenecek olan Maden Türkiye’de de boy gösterecek.

Üretimde Hep Daha İleriye

FKK grup şahıs şirketi olarak Samsun’da konumlanmaktadır. Firma ileriyi gören iki müteşebbis Tayyip Altuncu ve Ahmet Avni Altuncu kardeşler tarafından 1957 yılında kurulmuştur. FKK Grup kurulduğu günden bugüne otomotiv, maden, denizcilik, endüstriyel ürünler ve inşaat sektörleri için üretim yapan dünyanın en önemli yedek parça üreticileri arasındadır. Bugün itibari ile Altuncu ailesinin ikinci ve üçüncü kuşak üyeleri firmanın yöneticileri durumundadır. FKK Grup ikisi Samsun’da biri Çorum’da ve biri de İstanbul’da olmak üzere dört üretim tesisine sahiptir. Firma ayrıca Ankara, İstanbul ve İzmir’de yer alan pazarlama ofisleri ile müşterilerine hızlı ve sonuç odaklı çözümler üretmektedir.

FKK Grup otomotiv sektörü için süspansiyon takozları, maden sektörü için kauçuk değirmen astarları, denizcilik sektörü için liman usturmaçaları, tekstil ve sanayi sektörü için Vulkollan Seydel silindirler ve forklift tekerleri, inşaat sektörü için de köprü mesnetleri üreterek müşterilerine dünya standartlarında ürünler tedarik etmektedir.

Firmanın üretim ve kalite felsefesi ” Mükemmel kalite, En iyi fiyat ve Hızlı teslimat ” bizi 55 ülkeye ihracat yapan bir sanayi kompleksi haline getirmiştir. Uzun vadeli pazarlama stratejimiz ihracat yaptığımız ülke sayısını 7 kıtada 196 ülkeye çıkartarak ülkemizi dünya pazarlarında en iyi şekilde temsil etmektir. Firma olarak amacımız dünya çapında en güvenilir ve öncülük eden yedek parça üreticisi olmaktır.

FKK Güney Oto’dan Maden Türkiye Çıkarması

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın