Forklift Paspasları İle Depo Güvenliğini Arttırın

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depo yöneticileri, Forkliftlerin neden olduğu kirli ve kaygan zemin sorununa aşina olacaktır. Kışın kötü hava şartları geldiğinde, forklift tekerleklerinden çıkan su izleri çirkinleşir ve depolarda kayma kazaları riskini artırır. Neyse ki, artık bu soruna bir çözüm var.

Forklift Paspasları , forklift tekerleklerinden suyu emmek için depo girişlerinin çevresine takılabilen özel olarak tasarlanmış paspaslardır. Paspaslar, suyu emmek için emici bir yığın ve kiri sıyırmaya yardımcı olan yükseltilmiş bir gözleme deseni dahil olmak üzere normal giriş paspaslarıyla aynı özellikleri ve ilkeleri içerir. Aradaki fark, First Mats’tan temin edilebilen Forklift Paspaslarının, %100 SBR Kauçuk destek ve güçlendirilmiş iki seviyeli yüzey deseni sayesinde önemli ölçüde daha dayanıklı olmasıdır.

Forklift Paspasları bu gömme paspas sistemlerine kıyasla en büyük avantajlarından biri, yapışkan bantla doğrudan zemine bağlanabilmeleri ve kurulum için uzun süre durma ihtiyacını azaltabilmeleridir. Aslında, her bir kiremit yaklaşık 10 dakika içinde döşenebilir. Forklift Paspasları, 115cm x 180cm ölçülerinde ayrı olarak satılır, bu da onları çeşitli kapı boyutları için ideal kılar (iyi performans için en az üç paspas önerilir).

Paspasların depolarda gözle görülür bir fark yarattığını, zeminleri daha uzun süre daha kuru ve daha güvenli tutmaktadır.

Forklift Paspasları İle Depo Güvenliğini Arttırın

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın