Fuar Mevsimine Giriş Yaptık

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba, kıymetli sektör takipçileri ve değerli okurlarımız!

Dünya, halden hale bir heyula içinde dönüp dururken genelde oluşan olumsuz tablo ama az ama çok hepimizi etkilemekte. İnsan ne kadar haris bir varlık ki dünya yönetiminde söz sahibi olan birkaç kişi eliyle milyonlarca insan olumsuz yaşam koşullarıyla mücadele etmekte.

İnsan olarak üzülüyoruz. Bir yanda Filistin, bir yanda Ukrayna diğer yanda Çin ve çevresi, Amerika’nın iç çekişmeleri, yanıbaşımızda ülkemizin başına örülmek istenen türlü türlü oyunlar. Her gün ölen, yaralanan anneler, çocuklar, bebekler, büyükler, yaşlılar…

Ahmet Mahir Pekşen Hocanın İstanbul diye bir şiiri vardı. Orada “Ahh İstanbul senin iki yüzün var / Bir yüzün gülüyorken diğerinde hüzün var.” diye. Bugün baktığımızda görüyoruz ki dünyanın birçok yerinde hüzün dahi lüks olmuş.

Acının konuşulduğu, paylaşıldığı her ortamda baş köşeye kurulmuş bir söz var. “Elden bir şey gelmiyor, hayat devam ediyor.” diye. Evet, her ne olursa olsun hayat devam ediyor. Bizler de evine ekmek götürme derdinde olan tüm sektördaşlarımız gibi çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Kış günlerinden yavaş yavaş çıktığımız ve baharın kendini rengarenk çiçekleriyle iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde bizler de İzmir Mermer Fuarı’na hazırlık yapmaktayız. Malumunuz üzere mermer ağır malzeme. Üretim, işleme, nakliye, satış ve pazarlama safhalarında birçok farklı istif ve iş makinası marifetine ihtiyaç duyan sektörlerden birisi. Dolayısıyla yine dünyanın dört bir tarafından Türkiye mermer sektörü takipçileri fuar hazırlıkları yapmaktayken ülkemizin birbirinden önemli iş ve istif makinaları firmaları da yine her zamanki açık alandaki yerlerini almaya başladılar.

Bunlardan biri de yine her yıl olduğu gibi bu sene de Un Forklift Türkiye. Mobius Ajans olarak reklam danışmanlığını yürüttüğümüz firmanın aynı zamanda her yıl olduğu gibi bu yılda da Mobius Fuar olarak stant işlerini de yapmaktayız.

Un Forklift Türkiye farklı ama etkin, göze batmayan ama faydalı birçok etkinlik ve organizasyona imza atarak hem bayi ağını genişletiyor hem de her geçen gün daha nitelikli müşteri profillerine ulaşarak benim diyen dev markalardan pazar payı alıyor. Bu vesileyle de Bahadır Adiloğlu ve ekibini bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz!

Mermer fuarının ardından yine sektörümüzü yoğun bir takvim bekliyor.

17-19 Nisan İzmir Mermer Fuarı’ndan sonra 2-5 Mayıs 2024’te Samsun İnşaat, Yapı, İş ve İstif Makinaları Fuarı!nda olacağız ve Karadeniz bölgesindeki sektör firmalarıyla bir araya geleceğiz.

Ardından 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında aynı zamanda basın sponsoru olduğumuz Komatek Fuarı var. Komatek 2 yılda bir yapılan, sektörümüzün başat fuarı konumunda. Üstelik bu yıl İstanbul İFM’de düzenleniyor. Hemen haftasında yine basın sponsoru olduğumuz WIN EURASIA 5-8 Haziran’da Yeşilköy İFM’de olacağız.

Bu saymış olduğumuz fuarlarda stant stant dergimizi dağıtacağız, röportajlar ve çekimler gerçekleştireceğiz. Ayrıca Komatek ve WIN için özel ek hazırlamaktayız. Yer almak isteyen firmalar lütfen geç kalmasınlar, önemli ve özel bölümler doluyor.
Ardından 17-19 Eylül Cemat Rusya Fuarı için Moskova’dayız. Türkiye’den yirmi civarında firma ile orada Türkiye istif sektörünü tanıtacağız.

Yeni ve güzel projelerde görüşmek üzere…

 

Fuar Mevsimine Giriş Yaptık

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın