GAMA AKÜ, Tam Kadro WIN Fuarındaydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GAMA Akü, Global Group bünyesinde bulunan Bursa’nın en önemli sektör temsilcilerinden… GAMA Akü’deki gelişmeler ve fuar izlenimlerini firmanın dış ticaretten sorumlu satış yöneticisi, Mehmet ERGÜN’le görüştük.

Sektörünüzün fuarlara olan ilgisini nasıl
değerlendiriyorsunuz ?

• Elektrikli tüm araç uygulamalarında yer alan sektörümüz için fuarlar yenilikleri iş ortaklarımıza hızlıca aktarabildiğimiz bir ortam sağlamakta. Bu yüzden ilgili fuarlara katılım sektörümüz için önemli bir ter tutmaktadır. Ayrıca tüm ürün grubumuzu müşterilerimize fuar alanında sergileyebilmek bizler için oldukça önemli. Gelişen dünya ve sürekli artan enerji ihtiyacı sebebi ile yenilikleri tüm sektöre aynı anda sergileme fırsatını bulduğumuz fuarların bizlere geri dönüşlerinin her yıl dahada arttığını düşünüyoruz. Fuardaki katılımcı firmaların birbirleriyle yaptıkları anlaşmalarıda bir fırsat olarak görüyoruz.

Okurlarınıza kendinizden ve firmanızdan bahsedermisiniz ?

• Gama Akü olarak Bursa merkezli ve servis odaklı çalışan bir firmayız.Traksiyoner akülerde İnci Akü bayiliğinin dışında vrla akü ithalatı ve yeni teknoloji lityum iyon akülerin ihalatını ve ssh hizmetini vermekteyiz.

• Everexceed ve kendi tescilli markamız olan Gamallon markasının Türkiyedeki tek satış noktası olarak hizmet veriyoruz. Forklift aküleri dahil, temizlik makinaları, marin, platform, solar, ups ve tüm elektrik santralleri ve sabit tesis aküleri dahil enerjinin ve derin döngü uygulamalarının olduğu tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

• Sektöre yaptığımız tüm satışlar hizmet odaklı, güven, ve ulaşılabilir hizmet çerçevesi altında gerçekleştirmeyi görev edinmiş yapıyla ilerletmekteyiz.

Sektörünüzle ilgili bilgi verirmsiniz ?

• Sektörde akünün yer almadığı alan neredeyse yok.Yani forkliftlerde kullanılan traksiyoner akülerden tutunda , kesintisiz güç kaynağı ve tüm doldur boşalt sistemiyle çalışan hareketli ürünleri kapsamaktadır. Elektrikli tüm araçların ve uygulamaların öncelikle aküye ve bu sistemi dolduracak şarj cihazınıza ihtiyacı vardır. Bu bağlamda depolanan enerji kullanılan alandaki iş gücü kolaylığı ve temiz enerji anlamında da doğaya ve insan sağlığına etkileri tartışılmaz.

WIN fuarına yönelik ne gibi izlenimlere sahipsiniz ?

• Tüm üretim proses ve depolama ekipmanlarının bir arada bulundurduğu WIN fuarı bizim ve iş ortaklarımız için önemli bir yere sahiptir.

Firma olarak beklentilerinizi karşıladımı ?

• Tüm dünyada olduğu gibi covid19 etkileri fuarda ziyaretçilerimizi tedirgin ettiğini söylemeliyiz. Bu bağlamda önceki fuarlara göre müşteri sayısında ciddi düşüşler yaşandığı aşikar.Ve bunun yanında diğer katılımcı firmaların fuara katılmaması bir önceki yıllara göre fuar coşkusunu kaybetmesine sebep olmuştur.

Fuarda hangi ürünler sergilendi ?

• Öncelikle yeni nesil lityum aküleri daha ön planda müşterilemizle buluşturmayı hedefledik.Yenilikçi olmak bizler için çok önemli. Alelıon Lityum İyon Aküler, Gamallıon VRLA Aküler, Everexceed VRLA Aküler, İnci Akü Traksiyoner Aküler, Gamadura Kazan Üretim

Fuarda ürünlere olan ilgiden memnun musunuz ?

• Öncelikle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bizim için yeni anlaşmalar yaptığımız ve yeniliklerimizi kendilerine açıkça anlatabildiğimiz bir platform oldu.

2022 yılında katılacağınız fuar var mı ?

• Solarex 2022, Antalya Komatek 2022 ve WIN 2022

Kamuoyunua bilgi vermek istediğimiz yeni ürünleriniz
varmı ?

• Öncelikle gelişen teknolojinin ihtiyacı olan temiz enerji lityum aküden bahsetmek isterim. Üretimde yoğunluğun artması ve ihtiyaca doğru orantılı olarak daha fazla enerji ihtiyaç duyulmaya başlandı.Gama akü olarak yenilikçi adımlarımızdan biri olan lityum akülerin öncü çalışmalarını uzun zamandır yapmaktayız.Lityum akülerde tüm sektörde ürümlerimiz yer almaya çoktan başladı bile. Müşteri memnuniyetleri bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Hedefimiz lityum akülerde tüm sektöre yenilikçi adımları güvenilir hizmet odağında satış ve ssh hizmetini vermek olacak.

Pandemi şirket yatırımlarını nasıl etkiledi ?

• GAMA Akü pandeminin piyasa etkilerine rağmen yatırımlarına ve yenilikçi olamaya devam ediyor.Aynı zamanda yeni yatırımlarla birlikte istisdam sayımızı her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz.Tüm dünyada bozulan tedarik zinciri bizleride etkilemekte. Önümüzdeki yıllarda üretim ile ilgili yapmak istediğimiz yatırımlala bu durumunda üstesinden gelmek hedeflerimiz arasında.

GAMA AKÜ, Tam Kadro WIN Fuarındaydı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın