Gama Akü ve Global Group  Antalya Komatek ve İstanbul Solarex Fuarlarındaydı…

Gama Akü ve Global Group Antalya Komatek ve İstanbul Solarex Fuarlarındaydı…

Yeni hizmet anlayışı ve geliştirdiği stratejik ortaklıklarla başarılarına yenilerini ekleyen Global Group Mart ayında Antalya Komatek fuarında stratejik ortağı Aspilsan ile birlikte katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Şanlıer önderliğinde başta Ticaret ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank olmak üzere sektörden birçok isimle birlikte misafirlerini ağırladı.

Kısa bir toplantı yapma imkanı bulduğumuz Serdar Şanlıer mikrofonlarımıza şu değerlendirmelerde bulundu.

‘’Komatek 2022 Antalya Expo’da bulunan 16. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nda standımızı ziyaret ederek onurlandıran Ticaret ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, Global Group firmalarımızdan Gama Akü stratejik paydaşı Aspilsan Enerji forklift bataryaları hakkında detaylı bilgi aldı. Stratejik paydaşımız Aspilsan ürünleriyle ilgili sorular soran Varank, daha sonra başarılar dileyerek standımızdan ayrıldı. Global Group olarak Ticaret ve Sanayi Bakanımız Mustafa Varank’a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Gama Akü olarak Bursa merkezli ve servis odaklı çalışan bir firmayız.Traksiyoner akülerde İnci Akü bayiliğinin dışında vrla akü ithalatı ve yeni teknoloji lityum iyon akülerin ihalatını ve ssh hizmetini vermekteyiz.

Everexceed ve kendi tescilli markamız olan Gamallon markasının Türkiyedeki tek satış noktası olarak hizmet veriyoruz. Forklift aküleri dahil, temizlik makinaları, marin, platform, solar, ups ve tüm elektrik santralleri ve sabit tesis aküleri dahil enerjinin ve derin döngü uygulamalarının olduğu tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Öncelikle yeni nesil lityum aküleri daha ön planda müşterilemizle buluşturmayı hedefledik.Yenilikçi olmak bizler için çok önemli. Alelıon Lityum İyon Aküler, Gamallıon VRLA Aküler, Everexceed VRLA Aküler, İnci Akü Traksiyoner Aküler, Gamadura Kazan Üretim.

Üretimde yoğunluğun artması daha fazla enerji talebi doğurdu. Gama akü olarak yenilikçi adımlarımızdan biri olan lityum akülerin öncü çalışmalarını uzun zamandır yapmaktayız.

Lityum akülerde tüm sektörde ürünlerimiz yer almakta. Müşteri memnuniyetl bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Hedefimiz gelişmelere bağlı olarak lityum akülerde tüm sektöre yenilikçi adımları güvenilir hizmet odağında satış ve ssh hizmetini vermek olacak.”

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…