Gurur Duyduğumuz Fuarlarımız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurumsal pazarlama hedefleri ve işlevleri söz konusu olduğunda, ticaret fuarları gerçek anlamda çok yararlı olmakta, yeniliklerin ve ürün lansmanlarının pazarlar ve medya tarafından fark edilmesi için en iyi aşamadır. Burası, karar vericilerin yüz yüze görüştüğü ve uzun vadeli bir güven temeli oluşturduğu yerdir. Ticaret fuarı katılımcıları, endüstrinin neler sunabileceğine dair bir genel bakış elde eder ve böylece rekabeti gözlemleyebilir. Burada yeni pazarlar açılabilir. Son olarak, beklenmedik karşılaşmaların ve yeni keşiflerin verdiği haz, duygusal düzeyde ek bir fayda sağlar.

Ticaret fuarına katılımınız için en önemli nedenler vardır.

*İş yapmak – satışları artırmak
*Yeni hedef gruplara ve işbirliği ortaklarına ulaşabilmek
*Mevcudiyet göstermek, güven oluşturmak, müşterileri elde tutmak
*Güç gösterme
*Pazar payı kazanmak
*Kendi ürünleriniz hakkında doğrudan geri bildirim alma olanağı
*Endüstri trendlerini keşfetmek
*Ticaret fuarlarını iletişim etkinlikleri olarak kullanmak
*Çalışanları motive etmek ve yenilerini kazanmak

Özellikle iş ve istif makinaları sektörümüzü ilgilendirdiği gibi dünyaca ünlü markaların dört gözle beklediği ve bizleri de gururlandıran iki fuarımız var ki yakında ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

MARBLE İZMİR

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 26- 29 Nisan 2023 tarihlerinde kapılarını 28. kez tüm dünyaya açıyor. Binlerce doğal taşın ve özel taş makinelerinin sergileneceği, sektörün önemli isimlerinin katılacağı etkinlikleriyle merakla beklenen 28. MARBLE İZMİR Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen sektör profesyonellerinin Fuarizmir’de gerçekleştireceği ticari görüşmelerle İzmir ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

MARBLE İZMİR Fuarının düzenlendiği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya en elverişli şehirlerden biri. MARBLE İZMİR Fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir’de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor.

WIN EURASIA

Bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA – World of Industry Fuarı 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. Otomasyon, Lojistik, Kaynak, Elektrik, Elektronik, Enerji, Metal İşleme, Hidrolik ve Pnömatik sektörlerini tek çatı altında birleştiren, 29. Uluslararası WIN EURASIA Fuarı, 360 derece imalat sanayiini tecrübe etmek için benzersiz bir fırsat sunarken, sektöre dair tüm yeniliklerin bir arada sergilendiği buluşma noktası olacak.

Dünyaca ünlü her iki fuarımızda da buluşmak ümidi ile sağlıcakla kalın.

Gurur Duyduğumuz Fuarlarımız

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın